26Mar Giorgi Tkemaladze: “This resolution does not serve... Vice-President of the National Association of Local Authorities of Georgia... more March 26, 2025
26Mar Zurab Abashidze: “Congress calls on countries to... Zurab Abashidze, Deputy Chairman of Tbilisi City Municipal Assembly, delivered... more March 26, 2025
26Mar Georgian Delegation Participates in 48th Plenary Session... The Georgian delegation is participating in the 48th plenary session... more March 26, 2025
21Mar Meeting Between NALAG’s Legal Affairs Committee and... A meeting was held between the members of the Legal... more March 21, 2025
20Mar NALAG Awards 13 Winning Municipalities in the... The National Association of Local Authorities of Georgia (NALAG) awarded... more March 20, 2025
20Mar Four More Municipalities Join the European Charter... Four more municipalities have joined the European Charter for Equality... more March 20, 2025
20Mar NALAG and Parliamentary Committee Sign Memorandum of... A Memorandum of Understanding has been signed between the National... more March 20, 2025
20Mar NALAG President Kakha Kaladze Speaks at the... The National Association of Local Authorities of Georgia held its... more March 20, 2025
13Mar Executive Board of NALAG Approves Composition of... The National Association of Local Authorities of Georgia (NALAG) convened... more March 13, 2025