26მარ გიორგი ტყემალაძე: – „ეს რეზოლუცია არ ემსახურება... საქართველოს ადგილობრივ თვითმმართველობათა ეროვნული ასოციაციის ვიცე-პრეზიდენტმა, თბილისის საკრებულოს თავმჯდომარემ, გიორგი... მეტი მარტი 26, 2025
26მარ ზურაბ აბაშიძე: „კონგრესი ქვეყნებს მოუწოდებს მიიღონ ზომები... ,,სამწუხაროა, როდესაც საქართველოში მიმდინარე მოვლენები ანგარიშებში ცალმხრივი პრიზმიდან არის განხილული”,... მეტი მარტი 26, 2025
26მარ ქართული დელეგაცია ევროპის საბჭოს ადგილობრივ და რეგიონულ ხელისუფლებათა კონგრესის... ევროპის საბჭოს კონგრესში ქართული დელეგაცია, 25-27 მარტს სტრასბურგში გამართულ ევროპის საბჭოს... მეტი მარტი 26, 2025
21მარ ა.თ.ე.ა-ს სამართლებრივ საკითხთა კომიტეტისა და საქართველოს პარლამენტის... საქართველოს ადგილობრივ თვითმმართველობათა ეროვნული ასოციაციის (ა.თ.ე.ა) სამართლებრივ საკითხთა კომიტეტისა და... მეტი მარტი 21, 2025
20მარ ა.თ.ე.ა-მ (BPP) კონკურსში გამარჯვებული 13 მუნიციპალიტეტი დააჯილდოვა საქართველოს ადგილობრივ თვითმმართველობათა ეროვნულმა ასოციაციამ (ა.თ.ე.ა) საუკეთესო პრაქტიკის პროგრამის (BPP)... მეტი მარტი 20, 2025
20მარ ა.თ.ე.ა – ს ადვოკატირებით ,,ადგილობრივ ცხოვრებაში ქალთა... საქართველოს ადგილობრივ თვითმმართველობათა ეროვნული ასოციაციის ადვოკატირებით ,,ადგილობრივ ცხოვრებაში ქალთა და კაცთა... მეტი მარტი 20, 2025