ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

დავით დარჩია

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

გიორგი ღურჯუმელიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ეროდი გორდელაძე

სამანდატო, საპროცედურო, იურიდიულ საკითხთა და ეთიკის კომისის თავმჯდომარე

ბახვის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ლავრენტი ბიგვავა

სივრცით ტერიტორიულიო დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

გიორგი ჩაგანავა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

დაბა ლაითურის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გოჩა კილაძე

აგრარულ საკითხთა, ქონების მართვბისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისია

სილაურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ლელა საჯაია

განათლების, კულტურის, სპორტისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ქალაქ ოზურგეთის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ტარიელ აროშიძე

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე

 

კონჭკათის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

მარიკა ჩხიკვიშვილი

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

გელა ჩავლეშვილი

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

ბოხვაურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

დავით ჭაკნელიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

შრომის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

პაატა კიღურაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ბაილეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ბახვა დოლიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

ლევან კილაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

მელექედურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

გენო ჩავლეშვილი

ფრაქციის - ,, „ქართული ოცნება-მწვანეები “ თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ხათუნა ცერცვაძე

ფრაქციის - ,, „ქართული ოცნება-მწვანეები “ თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

შოთა გოგიბერიძე

ფრაქციის ..ოზურგეთის მშრომელთა და ხელმოკლეთა ინტერესებისათვის “ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

 

18

დავით მამალაძე

ფრაქციის ..ოზურგეთის მშრომელთა და ხელმოკლეთა ინტერესებისათვის “ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“

 

 

19

შალვა თავდიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

20

თორნიკე გოგუაძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“- თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

21

ლევან მგელაძე

ფრაქციის ,,ოზურგეთი მომავლისათვის’’ - თავმჯდომარე

ქალაქ ოზურგეთის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

 

22

მიხეილ გოგოტიშვილი

ფრაქციის ,,ოზურგეთი მომავლისათვის’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

 

23

თამაზ ბურჭულაძე

საკრებულოს წევრი

შემოქმედის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ვლადიმერ ღლონტი

საკრებულოს წევრი

სოფელ ოზურგეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ვლადიმერ ჩავლეშვილი

საკრებულოს წევრი

მთისპირის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ქეთევან ვასაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ვასილ ჩიგოგიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ვალოდია ბერიძე

საკრებულოს წევრი

დაბა ნარუჯის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

გოჩა მდინარაძე

საკრებულოს წევრი

დაბა ურეკის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ლევან ნინიძე

საკრებულოს წევრი

ასკანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

31

როზეტა სკამკოჩაიშვილი

საკრებულოს წევრი

დვაბზუს თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

32

ვახტანგ ნიჟარაძე

საკრებულოს წევრი

ვაკიჯვრის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

33

მაია ზოიძე

საკრებულოს წევრი

გურიანთის თემის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

34

ვალერიან ჩხაიძე

საკრებულოს წევრი

თხინვალის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

35

გიორგი თოიძე

საკრებულოს წევრი

ლიხაურის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

36

ბექა თოიძე

საკრებულოს წევრი

მაკვანეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

37

ალექსანდრე ღლონტი

საკრებულოს წევრი

მერიის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

38

ჯემალ თავართქილაძე

საკრებულოს წევრი

ნაგომარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

39

ლალი სიჭინავა

საკრებულოს წევრი

ცხემლისხიდის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

40

ტიტე მგელაძე

საკრებულოს წევრი

ძიმითის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

41

თამაზ ტუღუში

საკრებულოს წევრი

ნატანების თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

42

მერაბ ბერიძე

საკრებულოს წევრი

ჯუმათის თემის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

43

ლევან თოიძე

საკრებულოს წევრი

ქალაქ ოზურგეთის მაჟორიტარი წევრი

,, ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო"

44

ნანული ორაგველიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

45

დავით მჟავანაძე

საკრებულოს წევრი

ჭანიეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

46

ბესიკ ქათამაძე

საკრებულოს წევრი

დაბა ნასაკირალის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“