წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი

 

 წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის მერი - გრიგოლ იოსელიანი

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

სოფელ წყალტუბოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

პაატა ახალაძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ოფურჩხეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

მურმან შალამბერიძე

ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის თავჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

რომეო ნიჟარაძე

იურიდიულ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

თამარ მამარდაშვილი

საფინანსო - საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ლაშა კაკრიაშვილი

ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

წყალტუბოს ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

თენგიზ ნიჟარაძე

კულტურის, განათლების, ტურიზმის, სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა   კომისიის თავმჯდომარე

მაღლაკის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ბადრი პაპავა

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე

 

წყალტუბოს ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ლევან მამაგეიშვილი

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

ქვიტირის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ჯემალ ფანცხავა

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

სერგო კირკიტაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

დღნორისას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ზურაბ ფუთურიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

მუხიანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

გიორგი დოლიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

ლატავრა ბენდელიანი

ფრაქციის - ,, „ქართული ოცნება-მწვანეები “ თავმჯდომარე

ცხუნკურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

მაკა ჭელიძე

ფრაქციის - ,, „ქართული ოცნება-მწვანეები “ თავმჯდომარის მოადგილე

რიონის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

მამუკა საღარეიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

17

სევერიან გორდულაძე

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო“ - თვმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

 

18

კონსტანტინე შვანგირაძე

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო“ - თვმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

 

19

მიხეილ კაკაბაძე

საკრებულოს წევრი

წყალტუბოს ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

შალვა კილაძე

საკრებულოს წევრი

გეგუთის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

დავით თუთბერიძე

საკრებულოს წევრი

გვიშტიბის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ონისე ტყაბლაძე

საკრებულოს წევრი

გუმბრას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

დავით ბანძელაძე

საკრებულოს წევრი

მექვენას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ირაკლი გვანცელაძე

საკრებულოს წევრი

ოფშკვითის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

რევაზ დიდავა

საკრებულოს წევრი

პატრიკეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ნაილ ჭოლაძე

საკრებულოს წევრი

საყულიას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

შალვა ხარაბაძე

საკრებულოს წევრი

ფარცხანაყანევის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ზურაბ მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ნადია მელქაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ვლადიმერ ხურცია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

ზაზა მეტრეველი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

32

ზურაბ ლექვინაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

33

ალეკო მარჯანიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

34

გიორგი შუბლაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“