ტყიბულის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ნატალია კობახიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

დავით კუბლაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

თემურ ძაგნიძე

იურიდიულ, ადამიანის უფლებათა დაცვის, საპროცედურო და სამანდატო საკითხთა კომისის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

თეიმურაზ ქელბაქიანი

საფინანსო-საბიუჯეტო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ტყიბულის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ისიდორე ლომთაძე

განათლების, კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ჯვარისის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

იოსებ რობაქიძე

ინფრასტრუქტურის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

გრიგოლ ჩიხლაძე

შრომის, ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ცუცხვათის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

როლანდ არსენაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო” - თავმჯდომარე

 

მუხურის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

თამაზ ფართლაძე

ფრაქციის  ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ -თავმჯდომარის  მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

მარინა რობაქიძე

ფრაქციაის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები’’- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

მიხეილ ჯანელიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერბსტორები'' - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ბონდო კუბლაშვილი

ფრაქციის ..ქართული ოცნება-მრეწველები’’ - თავმჯდომარე

ტყიბულის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ირაკლი აბესაძე

ფრაქციის ,, ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარის  მოადგილე

ტყიბულის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

დავით ქათამაძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’ თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

 

 

15

დავით სოხაძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

 

 

16

იური ელიაშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

გიორგი ავალიანი

საკრებულოს წევრი

კურსების თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

ზვიად კუბლაშვილი

საკრებულოს წევრი

ხრესილის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

იზოლდა ნემსაძე

საკრებულოს წევრი

საწირის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

მანუჩარ გოტიაშვილი

საკრებულოს წევრი

სოჩხეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

გიორგი ნანიკაშვილი

საკრებულოს წევრი

გურნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

მაცაცო ჯინჯიხაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

 

 

23

გოჩა სირბილაძე

საკრებულოს წევრი

ორპირის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

 

 

24

რუსლან ჯულაყიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

 

25

კოტე ბოჭორიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა - დემოკრატიული მოძრაობა - თავისუფალი საქართველო“

 

26

რეზო გაბრიჭიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

27

ზვიადი ობოლაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“