სიღნაღის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ილია ხატიაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

თემურ ჯავაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

წნორის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

მალხაზ ხუციშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

გოჩა ტოკლიკიშვილი

ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ილია ბაიდოშვილი

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

მაღაროს მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გოჩა შანშაშვილი

სივრცითი ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების  საკითხთა
კომისიის თავმჯდომარე

ქვემო მაჩხაანის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ნანა ნანობაშვილი

კულტურის, განათლების, ახალგაზრდულ საქმეთა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ვაქირის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ივანე მირიანაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გია პავლიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

გელა ლეკიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

ბოდბეს მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

გიორგი ელაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

გიორგი ჯანყარაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ნანა ლეკიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ილიაწმინდას  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გიორგი ბაბაკიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

15

რუსუდან ოღიაშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

16

ვლადიმერ სიმონიშვილი

საკრებულოს წევრი

ანაგას მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

 

ცოტნე ბეჟაშვილი

საკრებულოს წევრი

სიღნაღის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

 

 

არჩილ ტუხაშვილი

საკრებულოს წევრი

ბოდბისხევის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

იოსებ მათეშვილი

საკრებულოს წევრი

ნუკრიანის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

 

 

ნინო კოჭლამაზაშვილი

საკრებულოს წევრი

საქობოს მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

 

 

გოჩა ჯალიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ძველი ანაგას მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ოთარ ალადაშვილი

საკრებულოს წევრი

ტიბაანის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ნელი გურაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

 

ირაკლი ლათიბაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

 

 

გიორგი ბოლღაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

 

ალექსანდრე მირაქოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

27

გიორგი ზედელაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

28

ალექსანდრე ბურდულაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

29

მალხაზ  ფეიქრიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“