სენაკის მუნიციპალიტეტი

 სენაკის მუნიციპალიტეტის მერი - ლევან კუპრეიშვილი

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

კახაბერ რუსია

საკრებულოს თავმჯდომარე

სენაკის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ბადრი კალანდარიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

თათია ჯინჯოლავა

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ბადრი ხურცია

ქონების მართვისა და ეკონომიკური საკითხების თავმჯდომარე

ახალსოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ზურაბ აფაქიძე  

სამანდატო საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

ზანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

დავით ხუხია 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

ძველი სენაკის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ნანა ალანია 

სოციალურ  საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ზაზა ნაჭყებია 

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე

სენაკის ქალაქის

მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ინგა ქარდავა 

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ბესიკ ნარმანია

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

სენაკის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ზურაბ  წურწუმია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ლევან გაბელია 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება  -კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

უშაფათის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ავთანდილ ფოცხვერაია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გენადი ხუხუნი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ლეძაძამეს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

მურად შამათავა

ფრაქციის - ,,სენაკელები “ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

 

16

ლაშა კუჭავა

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

17

მირანდა მირცხულავა

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

18

ელისო ცაგურია

საკრებულოს წევრი

ზემო ჭალადიდის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

მაია ადამია

საკრებულოს წევრი

თეკლათის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

იური ქორიძე

საკრებულოს წევრი

ნოსირის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

შაქრო კოკაია 

საკრებულოს წევრი

ნოქალაქევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

მალხაზ ტორჩინავა 

საკრებულოს წევრი

ფოცხოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ბეჟან სანაია

საკრებულოს წევრი

სენაკის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

პაატა ჯიქიძე

საკრებულოს წევრი

გეჯეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

დათო ადამია

საკრებულოს წევრი

ეკის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

თამარისალაყაია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

დინარა ხარბედია

საკრებულოს წევრი

მენჯის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ნუკრი მირგატია

საკრებულოს წევრი

ხორშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ნიკოლოზ შამათავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

თეიმურაზ ვახანია 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

31

ბორის სოსელია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

32

ზურაბ სანაია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

33

როზმანი ქამადაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“