სამტრედიის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ნუგზარ ჯამბურია

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

კობა ძიძიგური

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

სამტრედიის ქალაქის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

მანანა სირბილაძე

იურიდიულ, ადამიანის უფლებათა დაცვის, საპროცედურო და სამანდატო საკითხთა კომისის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

შალვა არზუმანიანი

საფინანსო-საბიუჯეტო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ბადრი შენგელია

განათლების, კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ღანირის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

მერაბ უღრელიძე

ინფრასტრუქტურის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ეწერის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

გიორგი ლეჟავა

შრომის, ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

დიდი ჯიხაიშის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ტარიელ დვალიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება” თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გრიგოლ დარჯანია

ფრაქციის  ,,ქართული ოცნება“ -თავმჯდომარის  მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

გოჩა არველაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება'' - თავმჯდომარის მოადგილე

კულაშის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

რაჟდენ ტორონჯაძე

ფრაქციაის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები’’- თავმჯდომარე

 

გამოჩინებულის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ვაჟა კოხრეიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერბსტორები'' - თავმჯდომარის მოადგილე

იანეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

დავით ამაღლობელი

ფრაქციის .. სამტრედიელი პატრიოტები'' - თავმჯდომარე

გომის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

კამო კანდელაკი

ფრაქციის ,,სამტრედიელი პატრიოტები'' - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

 

15

ხვიჩა ფანცულაია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მწვანეები''-თავმჯდომარე

მელაურის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ვაჟა სტურუა

ფრაქციის  ქართული ოცნება-მწვანეები'' - თავმჯდომარის მოადგილე

ნაბაკევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ლიზა კრავეიშვილი

ფრაქციის ..ქართული ოცნება-მრეწველები’’ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით  

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

გრიგოლ ჩიგოგიძე

ფრაქციის ,, ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარის  მოადგილე

გორმაღლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ილია მჟავია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება- სოციალ-დემოკრატები'' - თავმჯდომარე

ტოლების თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

ბაია იმესაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - სოციალ - დემოკრატები'' თავმჯდომარის  მოადგილე

საჯავახოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ემზარ შუბლაძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’ თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

22

დავით ნიკოლეიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

 

23

ზაზა ადეიშვილი

საკრებულოს წევრი

სამტრედიის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

კოტე ნაცვლიშვილი

საკრებულოს წევრი

ბაშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ტარიელ თევზაძე

საკრებულოს წევრი

ოფეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ვახტანგ დუნდუა

საკრებულოს წევრი

სამტრედიის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ავთანდილ ტორონჯაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ნონა გოგისვანიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

მამუკა ბიბილეიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

30

ავთანდილ თადუმაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

31

ავთანდილ სტურუა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

32

ალექსანდრე ჯვარშეიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“