საჩხერის მუნიციპალიტეტი

 
საჩხერის მუნიციპალიტეტის მერი - ბენიამენ ფალავანდიშვილი

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ლევან ივანაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ირაკლი ჩხიკვაძე

თავმჯდომარის მოადგილე

არგვეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ლია დეკანოიძე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

კობა ხვედელიძე

აგრარულ საკითხთა, გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომისიის თავმჯდომარე

ჩიხის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

იაგო ბერიძე

ეკონომიკურ და ინფრასტრუქტურულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

საირხეს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გაგა დარბაიძე

ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

მარინა კაციტაძე

ჰუმანიტარულ  საკითხთა (განათლება, კულტურა, ახალგაზრდობა)  კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ერეკლე ჭიღლაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”- თავმჯდომარე.

 

სარეკის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გიორგი ხარშილაძე

ფრაქციის ..ქართული ოცნება -კონსერვატორები”- თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

მარინე დემეტრაშვილი

ფრაქციის ,, ქართული ოცნება-მრეწველები” - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ილია იაკობაშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ირა ძინძიბაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

გიორგი მაჭარაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

შოთა ტყემალაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

გოჩა ახვლედიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

გივი კუჭაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ნოდარ ბუღაძე

საკრებულოს წევრი

საჩხერის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

ოქროპირ სადუნიშვილი

საკრებულოს წევრი

საჩხერის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ირინე ენუქიძე

საკრებულოს წევრი

გორისის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

დავით მაჭარაშვილი

საკრებულოს წევრი

კორბოულის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ბესიკ დეკანოიძე

საკრებულოს წევრი

მერჯევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

იოსებ გოგიტაძე

საკრებულოს წევრი

ქორეთის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ბესარიონ კუჭაშვილი

საკრებულოს წევრი

ცხომარეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ოლეგ მაჭავარიანი

საკრებულოს წევრი

ჭალის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

მამუკა ნოზაძე

საკრებულოს წევრი

ჭალოვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ბესიკ კაპანაძე

საკრებულოს წევრი

ჯალაურთას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

კობა მოდებაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

28

თედორე კალმახელიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

29

კახაბერ ჭიტაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“