ონის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

შუქურა ჯაფარიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ბაჩანა მარკოიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ვანო ბაღაშვილი

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების კომისიის თავმჯდომარე

გლოლის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

სონია გუგეშაშვილი

 

განათლების, კულტურის, ახალგაზრდულ საქმეთა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

გივი მეტრეველი

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

ონის ქალაქის   მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გიორგი მარკოიშვილი

სამანდატო-საპროცედურო და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

ღარის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

სერგო ლობჯანიძე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

ღების თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ვასილ მეტრეველი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გოჩა მეტრეველი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ვლადიმერ ჩლაიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ბარის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ნოდარ ბურდილაძე

ფრაქციის ,,ონი" -თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

12

გელა მეტრეველი

ფრაქციის ,,პარტიოტები" -თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

13

დავით მეტრეველი

საკრებულოს წევრი

გომის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

დიმიტრი გოშაძე

საკრებულოს წევრი

კვაშხიეთის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

დავით სხირტლაძე

საკრებულოს წევრი

მრავალძლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

16

ღვთისავარ ბაკურაძე

საკრებულოს წევრი

პიპილეთის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

ვლადიმერ ბერელიძე

საკრებულოს წევრი

საკაოს მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

ჭაბუკა კერვალიშვილი

საკრებულოს წევრი

სორის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

19

გიორგი მეტრეველი

საკრებულოს წევრი

უწერის მაჟორიტარი დეპუტატი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

გიორგი სულაძე

საკრებულოს წევრი

ფარახეთის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

მამუკა ყავლაშვილი

საკრებულოს წევრი

შეუბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

კესო ჩარკვიანი

საკრებულოს წევრი

შქმერის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

გიორგი მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

ცხმორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ბესარიონ მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

წედისის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

შორენა რეხვიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ჭიორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ანა ბაქრაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ჯონი ბურდილაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ვასილ მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ალექსანდრე ბერიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ბექარი მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

31

აველ ორდინიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

32

ირმა სტეფნაძე-იაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო““

33

როზა ჩალაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შენების მოძრაობა“