მარტვილის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ალექსი გაბისონია

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ალექსანდრე ახვლედიანი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

რამაზ ხურცილავა

სამანდატო, საპროცედურო და იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავჯდომარე

გაჭედილის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ლაშა ქობალია

სოფლის მეურნეობის განვითარებისა და ადგილობრივი მნიშვნელობის ბუნებრივი რესურსების გამოყენების და მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

დოშაყეს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

 

5

ზურაბ მელიავა

საფინანსო - საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

სერგიეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გიორგი გაბუნია

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ბანძის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

თორნიკე ჯანაშია

ეკონომიკის, ინფრასტრუქტურისა და სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

თამაკონის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ლევან სურმავა

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე

 

ნაგვაზავოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ირინა გადელია

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

დავით ბარამია

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

მარტვილის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

რომან ფონიავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

კურზუს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

შალვა ბახია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ვედითკარის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ონერ კუჭავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

კიწიის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გოგი ბასილაია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

სალხინოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

გიორგი ხორავა

ფრაქციის - „ქართული ოცნება-მწვანეები “ თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ელიზბარ ახვლედიანი

ფრაქციის - „ქართული ოცნება-მწვანეები “ თავმჯდომარის მოადგილე

მარტვილის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ნატო ჯღარკავა

ფრაქციის ,,ეროვნულ- დემოკრატები’’- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

18

ნათია ქაჯაია

ფრაქციის ,,ეროვნულ-დემოკრატები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ნაჯახაოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

19

ბორის მიქავა

ფრაქციის ,,საქართველოს ქრისტიან კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

20

ზაურ ჯახუა

ფრაქციის ,,საქართველოს ქრისტიან კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ნახუნაოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

21

ირაკლი ჯამბურია

ფრაქციის ,,მოძრაობა თავისუფლებისთვის - თავისუფლება“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,თავისუფლება -ზვიად გამსახურდიას გზა“

 

22

ნოე დანელია

ფრაქციის ,,მოძრაობა თავისუფლებისთვის - თავისუფლება“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

 

23

ელდარ თოდუა

ფრაქციის ,,პატრიოტთა ალიანსი“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

 

24

ზაალ გოროზია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

25

ავთანდილ ჯიქია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ონოღიის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

26

გიორგი რუხაია

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო“ - თვმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

27

დათო ხელაია

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო“ - თვმჯდომარის მოადგილე

ინჩხურის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

28

გოჩა ლაშხია

საკრებულოს წევრი

ტალერის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ვარლამ ცეკვავა

საკრებულოს წევრი

აბედათის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

30

ბესიკ ხაინდრავა

საკრებულოს წევრი

ლეხაინდრაოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

31

გიზო ხარებავა

საკრებულოს წევრი

გურძემის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

32

მიხეილ ნაჭყებია

საკრებულოს წევრი

დიდი ჭყონის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

33

ზურაბ ბიგვავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

34

კობა დარჯანია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

35

ზაზა რუხაია

საკრებულოს წევრი

ხუნწის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

36

ფრიდონ გვილავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

37

ვახტანგ კეკელია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“