მარნეულის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ამირან გიორგაძე

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

მამუკა ნავერიანი

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ნოდარ მთვარელიძე

 ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

რიჩარდ გიგანი

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

თამარისის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

რომან ტაბატაძე

საფინანსო - საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

წერეთლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ბესიკ გუჯეჯიანი

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ოფრეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

გივი გიორგაძე

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ბესიკ გელენიძე

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ნადირ გულიევი

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

მარნეულის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ტარიელ მამედოვი

ფრაქციის  „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

მარნეულის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ნიკოლოზ გოგოჭური

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ზურაბ ფანგანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ვანო ბურნაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

წერაქვის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

ზურაბ ჭონიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

აკმამედ იმანკულიევი

ფრაქციის  „ევროპული საქართველო–მოძრაობა თავისუფლებისათვის“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

 

16

აზატ კარიმოვი

ფრაქციის  „ევროპული საქართველო–მოძრაობა თავისუფლებისათვის“ -
თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

 

17

რამინ ალახვერდიევი

 

საკრებულოს წევრი

მარნეულის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

ლევონ აკოპიანი

 

საკრებულოს წევრი

შაუმიანის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ალი მურადოვი

საკრებულოს წევრი

ალგეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

არამ კარაპეტიანი

 

საკრებულოს წევრი

ახქერფის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

გეიდარ მუსაევი

 

საკრებულოს წევრი

დამია-გეორარხის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

აშრაფ ტუკანოვი

 

საკრებულოს წევრი

კასუმლოს თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

არსენ ახვერდიანი

 

საკრებულოს წევრი

ხოჯორნის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

როვშან ისკანდაროვი

 

საკრებულოს წევრი

სადახლოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

აივაზ ისკანდაროვი

 

საკრებულოს წევრი

კაპანახჩის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ომარ ირიშოვი

 

საკრებულოს წევრი

ქუთლიარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ჰუსეინ ჰუსეინოვი

 

საკრებულოს წევრი

კაჩაგანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ჯეიხუნ ჩოიდაროვი

 

საკრებულოს წევრი

ყიზილაჯლოს სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ილხამ გასანოვი

 

საკრებულოს წევრი

ყულარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

მირკაზუმ იაგუბოვი

 

საკრებულოს წევრი

შულავერის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

დავით ხუციშვილი

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

ნიკოლოზ მუმლაძე

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

თორნიკე გოგლიძე

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

ადილ გურბანოვი

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

35

რაგიმ ასკეროვი

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“