კასპის მუნიციპალიტეტი

 

 კასპის მუნიციპალიტეტის მერი - მანუჩარ მერებაშვილი 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

დავით ლეონიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ზურაბ ჯავახიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

თეა გულიკაშვილი-ხარატიშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ილია ქამხაძე

სივრცით ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის თავმჯდომარე

ზემო ხანდაკის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

შოთა ბეგლარაშვილი

კულტურის, სპორტის, განათლების, ახალგაზრდულ საქმეთა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

დოესის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ხათუნა თათანაშვილი

იურიდიულ, სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ქიტესა ხოდელი

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

აღაიანის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ზურიკო ჩადუნელი

ფრაქციის  „ქართული ოცნება“- თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ილია კიტრიაშვილი

ფრაქციის „პატრიოტების ერთობა“- თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

10

ოთარ ჭეიშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ალექსანდრე ბიძინაშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ქვემო გომის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ნუგზარ ნონიაშვილი

ფრაქციის „ძალა ერთობაშია კასპის წინსვლისთვის“  - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

13

შოთა გზირიშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გიორგი ქვრივიშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

რამაზ ხიზანიშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ვალოდია გზირიშვილი

საკრებულოს წევრი

კასპის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ლევან გახელაძე

საკრებულოს წევრი

კასპის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

ბეგი თათრიშვილი

საკრებულოს წევრი

კასპის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

გიორგი დარბიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ახლაქალაქის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

რამინ ჯანგიშერაშვილი

საკრებულოს წევრი

ახალციხის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

იოსებ დემეტრაშვილი

საკრებულოს წევრი

თელიანის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ნანა წიკლაური

საკრებულოს წევრი

კავთისხევის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ნუკრი მიდელაშვილი

საკრებულოს წევრი

კოდისწყაროს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

მარიამ გზირიშვილი

საკრებულოს წევრი

ლამისყანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ზაზა გუგულაშვილი

საკრებულოს წევრი

მეტეხის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

დავით ოთარაშვილი

საკრებულოს წევრი

ოკამის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ვლადიმერ უზნაძე

საკრებულოს წევრი

სამთავისის ხევის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

დავით მუხიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქვ.ჭალის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ზაზა მარჯანიძე

საკრებულოს წევრი

წინარეხის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

გიორგი მჭედლიშვილი

საკრებულოს წევრი

ხოვლის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

31

გიორგი ხელაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო’’

32

ალექსანდრე შაქარაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

33

ვახტანგ ხათაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

34

ოთარ ქოსაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“