თიანეთის მუნიციპალიტეტი

 თიანეთის მუნიციპალიტეტის მერი - თამაზ მეჭიაური

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

გიორგი წოწკოლაური

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

სოსო მამულაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ტუშურების თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

დავით მგელიაშვილი

სოციალურ, ჯანდაცვის, კულტურის, განათლების,სპორტისა და ახალგაზრდობის  საკითხთა კომისიის  თავმჯდომარე                         

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ეკატერინე შეთეკაური

საფინანსო – საბიუჯეტო და  ეკონიმიკური  საკითხების კომისიის თავმჯდომარე  

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

გიორგი წივილაშვილი

ქონების მართვისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

ხევსურთსოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

იაგო შარაზადიშვილი

სოფლის მეურნეობისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე   

 

სიმონიაანთ ხევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ბადურ მერებაშვილი

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის  კომისიის თავმჯდომარე

სიონის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ლერი ბაინდურაშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება-თიანეთის მომავალი“ -თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ჯურხა ჯაბუშანური

ფრაქციის „ქართული ოცნება-თიანეთის მომავალი“ -თავმჯდომარის მოადგილე

 

არტნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ზვიად ზვიადაური

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

თიანეთის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

იოსებ მათურელი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ჟებოტის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ცეზარ ღუბიანური

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარე

ახალსოფლის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ომარ გიანაშვილი

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

გრიშა მინდიკაური

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ჩეკურაანთგორის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

მარიამ როკაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

კახა წიკლაური

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ღულელების თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

ზურაბ მოსიაშვილი

ფრაქციის „თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“ -თავმჯდომარე

პროპორციული წევრი

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

 

18

ბაჩუკი მეჭიაური

ფრაქციის „თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“- თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წევრი

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

 

19

გივი ჩიტაური

საკრებულოს წევრი

ზარიძეების თემის მაჟორიტარი წევრი

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

 

20

ცარო ბუწანკალური

საკრებულოს წევრი

ნაქალაქარის თემის მაჟორიტარი წევრი

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

 

21

თამაზ მეჭიაური

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

22

თამაზ იარაჯული

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

 

23

გივი წიკლაური

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის“

 

24

ნინო ნანობაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

25

შოთა ბოდაველი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“