თერჯოლის მუნიციპალიტეტი

 
თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერი - ბონდო სოფრომაძე 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ნინო ჯანელიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ნოდარ ფანჩულიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ჩხარის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

იმედა რობაქიძე

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

თემურ ქოჩიაშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

თერჯოლის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ბადრი ბუცხრიკიძე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ  საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

 

ალისუბნის  თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

სოფიო ბუსკივაძე

კულტურის, განათლებისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

 

 

ღვანკითის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

გიორგი ლილუაშვილი

ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

 

თერჯოლის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

გრიგოლ გიორგაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოვალეობის შემსრულებელი

გოდოგნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გოჩა ვერულაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ბარდუბნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ლაშა ლანჩავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

ნახშირღელის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

კონსტანტინე ამაშუკელი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

სიქთარვის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

12

მალხაზ უკლება

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ეწერის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ტარიელ ფანჩულიძე

ფრაქციის ევროპული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო““

 

14

ხვიჩა წკეპლაძე

ფრაქციის,,თერჯოლის პატრიოტები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

15

გიორგი რობაქიძე

საკრებულოს წევრი

ახალ თერჯოლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

16

დავით ისაკაძე

საკრებულოს წევრი

გოგნის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

კახაბერ მეგრელიშვილი

საკრებულოს წევრი

თუზის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

მირზა აფრიდონიძე

საკრებულოს წევრი

კვახჭირის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

19

შალვა ჭანკვეტაძე

საკრებულოს წევრი

რუფოთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

ავთანდილ ჩუბინიძე

საკრებულოს წევრი

ზედა საზანოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

გიორგი ქასრაშვილი

საკრებულოს წევრი

ზედა სიმონეთის  სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ენვერ ხოხიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქვედა სიმონეთის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

მანუჩარ ფანჩულიძე

საკრებულოს წევრი

ძევრის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

გიორგი ბერეკაშვილი

საკრებულოს წევრი

ჭოგნარის სოფლის    მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

გიორგი ფანჩულიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ამირან ვერულაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

სოფიო სიუკაევა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო““

28

როლანდ მესხი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო““

29

მიხეილ კვატაია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო““

30

დავით ცხადაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“