თელავის მუნიციპალიტეტი

 

 თელავის მუნიციპალიტეტის მერი - შოთა ნარეკლიშვილი

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

არჩილ თხლაშიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

გიგა ორკოდაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ქალაქ თელავის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ნანა ხვისტანი

სამანდატო, საპროცედურო და იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

დავით გოგოშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის  თავმჯდომარე

ვარდისუბნის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ლევან კოჭლოშვილი

სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

დავით ღაღანიძე

სივრცით–ტერიტორიული    დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის  და ბუნებრივი რესურსების კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ალექსანდრე შათირიშვილი

ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ლევან ლილუაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ბესიკ ქოჩიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ქალაქ თელავის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ზურაბ მუსაევი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ყარაჯალას მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

მაია მარკოზაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

გიორგი ქიზიყელაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ფშაველის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ტიტე დარეჯანიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

ვასილ არაბული

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

თეთრიწყლების მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

ალექსი ძულიაშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

16

ბაადურ რევაზიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

17

გიორგი ჩაბრაშვილი

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარე

ქალაქ თელავის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

გიგა მამუკელაშვილი

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

კურდღელაურის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

არჩილ თვალიაშვილი

ფრაქციის ,,საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

20

მიხეილ გრემელაშვილი

ფრაქციის ,,საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ - თავმჯდომარის მოადგილე

შალაურის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ბესიკ გაიპარაშვილი

საკრებულოს წევრი

ართანას მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ზაქარია გრიშიკაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

23

ალექსანდრე კუპატაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

24

აბრამ მახარიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ნაფარეულის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაიონალური მოძრაობა’’

 

25

ზურაბ ლილუაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქვემო ხოდაშენის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ნიკოლოზ მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

წინანდლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ზურაბ ნაცარაშვილი

საკრებულოს წევრი

რუსიპირის მაჟორიტარი წევრი

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

28

ლევან მრელაშვილი

საკრებულოს წევრი

იყალთოს მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ლევან ოთიურიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

იოსებ პარწიკანაშვილი

საკრებულოს წევრი

აკურას მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

ზაქარია ყარასაშვილი

საკრებულოს წევრი

კისისხევის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

გოჩა წაწალაშვილი

საკრებულოს წევრი

კონდოლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

გურამ წულუკიძე

საკრებულოს წევრი

გულგულას მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

უჩა ჭოტიაშვილი

საკრებულოს წევრი

სანიორეს მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

ლელა მენთეშაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“