თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

გოჩა თედორაძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ავთანდილ მუხაშავრია

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ლერი ლონდარიძე

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

დათო ხვისტანი

საფინანსო-საბიუჯეტო და კომისიის  თავმჯდომარე

ჭივჭავის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

მერაბ ღაღეთაშვილი

სოციალურ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

 

კოდის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ომარ გიორგობიანი

სივრცით–ტერიტორიული    დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის  კომისიის თავმჯდომარე

 

 

ასურეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

მიხეილ აფციაური

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების  კომისიის თავმჯდომარე

 

 

შეხვეტილას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

რამაზ ჩომახაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

ბორბალოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ზურაბ დალაქიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

თეთრიწყაროს ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

უჩა ჩარკვიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

გიორგი ფიჩხულაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

მარაბდის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

სვეტლანა ჯირაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

დურნუკის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ვასილ კენკებაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

ელგუჯა წიკლაური

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

თამარ დალაქიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

16

გიორგი დალაქიშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

17

რამაზ გულბანი

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარე

ირაგის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

ანზორ ღორჯომელაძე

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

წინწყაროს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ბადრი ლაზიაშვილი

ფრაქციის ,,დიდგორელები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

20

ლაშა ჯაშიაშვილი

ფრაქციის ,,დიდგორელები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

 

 

21

ტარიელ მელიქიძე

საკრებულოს წევრი

მანგლისის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

კახა კვირიკაძე

საკრებულოს წევრი

ხაიშის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

სიმონ წიკლაური

საკრებულოს წევრი

ახალსოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

როლანდ ლიპარტელიანი

საკრებულოს წევრი

გოლთეთის სოფლის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ანდრანიკ საგრადიანი

საკრებულოს წევრი

დაღეთის თემის   მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ნუკრი ტატუაშვილი

საკრებულოს წევრი

თონეთის  თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

პაატა ჭალიძე

საკრებულოს წევრი

კლდეისის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ზაქარია ცხვედაძე

საკრებულოს წევრი

ორბეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

გიორგი დავითაშვილი

საკრებულოს წევრი

ჩხიკვთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

დათო ხვისტანი

საკრებულოს წევრი

ჭივჭავის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

ოთარ ლონდარიძე

საკრებულოს წევრი

ჯორჯიაშვილის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

ირაკლი ბაჯიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

მანანა იოსელიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

ბაფატ საფაროვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

ნონა აბულაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

36

თემურ წიკლაური

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“