ზუგდიდის მუნიციპალიტეტი

 

 ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის მერის მოვალეობის შემსრულებელი - მაიზერ ნანავა 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

მამუკა წოწერია

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ბესიკ ჭეჟია

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

თაზო ფაცაცია

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ქალაქ ზუგდიდის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

დავით გახარია

საფინანსო-საბიუჯეტო და სარევიზიო კომისიის თავმჯდომარე

ქალაქ ზუგდიდის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ირაკლი ლაგვილავა

ეკონომიკის, ურბანული განვითარებისა და ქონების მართვის კომისიის თავმჯდომარე

ქალაქ ზუგდიდის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ოთარ ქადარია

ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

სანდრო სორდია

იურიდიულ, სამანდატო და ადამიანის უფლებათა დაცვის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ეკატერინე კიფაია

განათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ და გენდერულ საკითხთა საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

თამუნა ჯიქია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ირუზა კაკავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

კოკის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ზაზა პროკოპენკო

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ყულიშკარის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

დაზმირ ძიმცეიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

რიყის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

კონსტანტინე კაკავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

მიხეილ ჯობავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

ედიტა კოდუა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

აბასთუმნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ანა წითლიძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

17

დავით შელია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ანაკლიის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

18

ჯონი ჯიქია

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარე

ჭაქვინჯის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

19

ამირან ჩხოლარია

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ორსანტიის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

ბათლომე შელია

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო’’ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

21

გელა თოლორაია

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

22

მამუკა ყურაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქალაქ ზუგდიდის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

სალომე ფაცაცია

საკრებულოს წევრი

ქალაქ ზუგდიდის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

მამუკა თოლორაია

საკრებულოს წევრი

ახალი აბასთუმნის სოფლის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

გია დანელია

საკრებულოს წევრი

ახალკახათის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

რამაზ ჯაბუა

საკრებულოს წევრი

ახალსოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

დათო ჭაფანაძე

საკრებულოს წევრი

განარჯიის მუხურის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ლაშა ესებუა

საკრებულოს წევრი

გრიგორიშის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ზაზა ანდრიაძე

საკრებულოს წევრი

დარჩელის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

გიორგი კუკავა

საკრებულოს წევრი

დიდი ნეძის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

ზვიად ყორშია

საკრებულოს წევრი

ერგეტის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

ზურაბ გოგოძე

საკრებულოს წევრი

ინგირის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

მანან მებონია

საკრებულოს წევრი

კახათის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

 

არჩილ ბერანძე

საკრებულოს წევრი

კორცხელის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

გიორგი თოდუა

საკრებულოს წევრი

ნარაზენის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

36

სოსო გოგოხია

საკრებულოს წევრი

ოდიშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

37

ჯანსუღ ჯაბუა

საკრებულოს წევრი

ორულუს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

38

ზვიად ქირია

საკრებულოს წევრი

ოქტომბრის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

39

გოგი თოდუა

საკრებულოს წევრი

რუხის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

40

ტარიელ გაბულდანი

საკრებულოს წევრი

ურთის სოფლის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

41

ზაზა ხუბუა

საკრებულოს წევრი

შამგონას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

42

რევაზ თორდია

საკრებულოს წევრი

ჩხორიის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

43

თამაზ ჟორჟოლიანი

საკრებულოს წევრი

ცაიშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

44

ირაკლი ჯანაშია

საკრებულოს წევრი

ჭითაწყარის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

45

გოგიტა ზარქუა

საკრებულოს წევრი

ჭკადუაშის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

46

პაატა ებრალიძე

საკრებულოს წევრი

ჯიხაშკარის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

47

ოთარ მარშავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

48

ირაკლი ღურწკაია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

49

პაატა ადამია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

50

მალხაზ ციკუტანია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“