ვანის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ალექსანდრე ლილუაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

გიორგი ივანიაძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ტარიელ ბარამიძე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

ზეინდრის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

გიგა გოგიბერიძე

ქონების მართვისა და ეკონომიკურ  საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

სალხინოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

რამაზ არველაძე

ჯანდაცვის და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

შუამთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გელა ჩიკვაიძე

იურიდიულ, სამანდატო, საპროცედურო  საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

კობა ტოხვაძე

კულტურის, განათლებისა და ახალგაზრდულ საქმეთა
კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

გელა ვარდოსანიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

მალხაზ ცერცვაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

გორას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

თენგიზ დვალიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

სულორის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ეთერ ჭიჭინაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

12

ვარლამ გიორგაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ტობანიერის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

დავით ადეიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ყუმურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

ვლადიმერ ჭვალაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

თამთა დვალიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

გელა ღვიტიძე

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარე

ფერეთას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

თამარ შენგელია

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

სანდრო ხურციძე

ფრაქციის ,,მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

უხუთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

კობა ძაგნიძე

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის“- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

20

გია ოჩხიკიძე

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის“- თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

21

დავით ხარძეიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

შოთა გიორგაძე

საკრებულოს წევრი

ციხესულორის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

23

ბიჭიკო პაიკიძე

საკრებულოს წევრი

ვანის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ალექსანდრე ოქროპილაშვილი

საკრებულოს წევრი

ამაღლების თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

გია ხარაბაძე

საკრებულოს წევრი

ბზვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ოლეგ მიქელთაძე

საკრებულოს წევრი

გადიდისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

შალვა ლორთქიფანიძე

საკრებულოს წევრი

დიხაშხოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

რობინზონ ფუტკარაძე

საკრებულოს წევრი

ზედა ვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ივანე კორძაძე

საკრებულოს წევრი

მუქედის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ამირან ტალახაძე

საკრებულოს წევრი

სალომინაოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

პაატა ხურციძე

საკრებულოს წევრი

საპრასიის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

მერაბ ხურციძე

საკრებულოს წევრი

ძულუხის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

აპოლონ რამიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

34

თორნიკე ერისთავი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

35

დავით კაკაბაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“