დმანისის მუნიციპალიტეტი

 დმანისის მუნიციპალიტეტის მერი - გიორგი ტატუაშვილი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

მერაბ ოქრიაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

განთიადის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

გუსეინ ისმაილოვი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

დმანისის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

სოფიო ასლამაზაშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

გოგი ციხელაშვილი

ქონების მართვის და ბუნებრივი რესურსების კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

მურაზ აბრამიშვილი

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

კახა პეტრიაშვილი

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

თეიმურაზ აფრასიძე

ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის 
 კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ალექსანდრე დაუთაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

დმანისის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ზაურ გრიგალაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

აიდინ შარიფოვი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე


პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ზურიკო ჩხვიმიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

12

შოთა აკობაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

დიდი დმანისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ფირუზ ფიცხელაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გუმბათ იუსუბოვი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ირგანჩაის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,შენების მოძრაობა“

 

15

თორნიკე ნინიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება- მწვანეები“ - თავმჯდომარე

გუგუთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16


ვალერი სამადაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება- მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

გომარეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

გეგი უმფრიანი

საკრებულოს წევრი

სარკინეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

დავით დაუთაშვილი

საკრებულოს წევრი

საკირეს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ემილ იბრაგიმოვი

საკრებულოს წევრი

ამამლოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

ვიდადი აბდულაევი

საკრებულოს წევრი

კამარლოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

აზერ ალიევი

საკრებულოს წევრი

იფნარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

რამიზ რამაზანოვი

საკრებულოს წევრი

ოროზმანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

აფთანდილ მუსაევი

საკრებულოს წევრი

ყიზილქილისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

დავით მენაბდიშვილი

საკრებულოს წევრი

მაშავერას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ფაიგ ისმაილოვი

საკრებულოს წევრი

კარაბულახის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

მზია ნინიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ქამრან ხიდიროვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ნიაზ მაჯითოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ალექსანდრე ნონიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შენების მოძრაობა’’

30

გოგი ბარბაქაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შენების მოძრაობა’’

31

ლევან მოსეშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’