გურჯაანის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ვანო ბერიძიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

გია შაოშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ჩუმლაყის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ზურაბ ხუროშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

გივი რამაზაშვილი

ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

კაჭრეთის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ლევან ხაზიური

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ახაშენის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

მაია ბეროშვილი

სოციალურ საკითხთა, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ალექსანდრე ბასილაშვილი

სივრცითი ტერიტორიული დაგეგმარების,  ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების 
კომისიის თავმჯდომარე

კარდენახის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

გიორგი მაჭავარიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

გურჯაანის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ელგუჯა ქათამაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

თამაზ შიშნიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ნიკა ნიჟარაძე

ფრაქციის ,,გურჯაანი“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

 

12

კობა კუპრაშვილი

ფრაქციის ,,გურჯაანი“  - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

13

რამაზ უტიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მწვანეები“ - თავმჯდომარე

გურჯაანის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

თეიმურაზ ზარდიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მწვანეები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

სოფელ გურჯაანის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

ვაჟა მამისაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარე

არაშენდას მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ზურაბ ბადრიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ჯიმითის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ზაზა თოდაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

დავით პაიჭაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ვაზისუბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ვალერი ბარნაბიშვილი

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო“ - თავმჯდომარე

ჩალაუბნის მაჟორიტარი წევრი

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

 

20

ვასილ უტიაშვილი

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

 

21

ზურაბ სიმონიშვილი

საკრებულოს წევრი

ვაჩნაძიანის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

აკაკი ფოცხვერაშვილი

საკრებულოს წევრი

კალაურის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

თეიმურაზ ქევხიშვილი

საკრებულოს წევრი

შაშიანის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

გიგო მაჩხაშვილი

საკრებულოს წევრი

მუკუზანის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ზაქარა შოშიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ველისციხის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

თემურ ელიკაშვილი

საკრებულოს წევრი

ძირკოკის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ზურაბ მუხულიშვილი

საკრებულოს წევრი

ვეჯინის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ზურაბ წინწალაშვილი

საკრებულოს წევრი

კოლაგის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

თეიმურაზ ზავრაშვილი

საკრებულოს წევრი

ბაკურციხეს მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ვალერი იორამაშვილი

საკრებულოს წევრი

მელაანის მაჟორიტარი წევრი

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

31

ლევან თევდორაშვილი

საკრებულოს წევრი

ნანიანის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

გელა ზაკალაშვილი

საკრებულოს წევრი

ჭანდარის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

ვაჟა მაჩხაშვილი

საკრებულოს წევრი

ჭერემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

დალი მინდიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

მარიამ სირბილაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

36

გიორგი ალიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

37

თემურ ბუწაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

38

გიორგი პეტრუზაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

39

მიხეილ ბეჟანიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“