გორის მუნიციპალიტეტი

 გორის მუნიციპალიტეტის მერიკონსტანტინე თავზარაშვილი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

დავით რაზმაძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

ქალაქ გორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

მარლენ ნადირაძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

კობა ბერიანიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ზეღდულეთის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ივანე კორინთელი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

ტყვიავის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

მერაბ მელანაშვილი

ქონების მართვის, ბუნებრივი რესურსების, აგრარულ და  მიწის  საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ნიქოზის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ზურაბ ყაჯრიშვილი

ჯანდაცვის, განათლების, სპორტის და სოციალურ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

 

შინდისის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ლიანა ჩლაჩიძე

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

დავით გუდაძე

სივრცითი ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის  
საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ქალაქ გორის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

მიხეილ გოგინაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ასმათ ტალახაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

მეჯვრისხევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ირაკლი ჯალაბაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

დიცის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

თამარ მურალოვი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ილია ვარდანაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ახალუბნის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

ზაქარია მებადური

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

მიხეილ გოგებაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ვარიანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ბექა ქორჩილავა

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

17

ვასილისა ჯაბახიძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

18

ზვიად საბანაძე

ფრაქციის ,,ევროპული შენება“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

 

19

ბადრი ნანეტაშვილი

ფრაქციის ,,ევროპული შენება“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,შენების მოძრაობა“

 

20

თამარ კოდოშვილი

ფრაქციის ,,პატრიოტები ხალხის სამსახურში“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

 

21

მერაბ მახარაშვილი

ფრაქციის ,,პატრიოტები ხალხის სამსახურში“ - თავმჯდომარის მოადგილე

მერეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

22

ნანა ედიშერაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქალაქ გორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

დავით სარალიძე

საკრებულოს წევრი

ქალაქ გორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ხვიჩა ხიხალაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქალაქ გორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

შოთა ვანიშვილი

საკრებულოს წევრი

ატენის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

გიორგი შიოშვილი

საკრებულოს წევრი

ბერბუკის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ჯუმბერ გიგაური

საკრებულოს წევრი

ბიშურის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

მურაზ ღოლიჯაშვილი

საკრებულოს წევრი

კარალეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

მანუჩარ ლაფაჩი

საკრებულოს წევრი

სკრის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ავთანდილ შოშიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ტინისხიდის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

კახაბერ ედიშერაშვილი

საკრებულოს წევრი

ტირძნისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

დავით ადუაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქვახვრელის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

ჯემიკო დუდაშვილი

საკრებულოს წევრი

შავშვების თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

იოსებ მუმლაძე

საკრებულოს წევრი

ძევერას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

ივანე ნონიკაშვილი

საკრებულოს წევრი

ხიდისთავის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

36

გელა კაპანაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

37

მამუკა ფანიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

38

ბაქარ გიუნაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

39

კახაბერ ბურჯანაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

40

თეონა მაისურაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’