გარდაბნის მუნიციპალიტეტი

 გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერი - რამაზ ბუდაღაშვილი

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ტარიელ ჯანხოთელი

 

საკრებულოს თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

2.

რაფი ორუჯოვი

საკრებულოს თავჯდომარის მოადგილე


ყარათაკლიას  მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

3

ზაზა ონიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე


გარდაბნის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

ლევან ბეგლარიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ თავმჯდომარე


კუმისის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

შახადატ მეხრალიევი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“- თავმჯდომარე


ნაზარლოს  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

გიორგი გურულიშვილი

სივრცით ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე


თელეთის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

მიხეილ გედეხაური

სამანდატო, საპროცედურო და ეთიკის კომისისს თავმჯდომარე

სართიჭალას მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ზურაბ მჭედლიშვილი

საფინანსო - საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

გარდაბნის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

9

გენადი იორდანაშვილი

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე


მარტყოფის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10

ლევან ნიჟარაძე

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


კრწანისის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 


11

ჩინგიზ ალიევი


საკრებულოს წევრი

გარდაბნის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ელიმდარ კულიევი

საკრებულოს წევრი

აღთაკლია სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

გელა მიგრიაული

საკრებულოს წევრი

ახალი სამგორის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

ალექსი დურგლიშვილი

საკრებულოს წევრი


ახალი სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

ზურაბ ჩიტაძე

საკრებულოს წევრი


გამარჯვების მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

რასიმი ისაევი


საკრებულოს წევრი


ვახტანგისის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

როიშან გაჯიევი


საკრებულოს წევრი


კალინინოს მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

ბეთქილი კახიანი

საკრებულოს წევრი


ლემშვენიერას მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

თორნიკე ქავთარაძე

საკრებულოს წევრი


ნორიოს მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

აკიფ მუსაევი

საკრებულოს წევრი

ქესალოს მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ისმაილ სამედოვი

საკრებულოს წევრი

ჯანდარას მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

22

ბესიკ კახაბრიშვილი

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

23

აკიფ ისმაილოვი


საკრებულოს წევრი


პროპორციული წესით


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

24

გაბილ გასანოვი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით


..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

 

 

25

გელა ხუციშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’


26

თამარ ხაჩიძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

მაია შამედოვა

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ბახტიარ ზეინალოვი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ზურაბი ბენდელიანი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ბაკურ ზურაბიანი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

გივი ძმანაშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

სოლიკო ფურცელაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

ლაშა ქართლოსიშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

ფლორა ასკაროვა

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

მირზა მირზოევი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’