ბოლნისის მუნიციპალიტეტი

 ბოლნისის მუნიციპალიტეტის მერი - დავით შერაზადიშვილი

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

თამაზ ჟორჟოლიანი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

იმრან მ.გასიმოვი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ქვემო ბოლნისის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ვუგარ ისაევი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

ნახიდურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

თამაზ ჩუბინიძე

ქონების მართვისა და ეკონომიკურ  საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

იანა ბერიანი

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

რასულ ბახტიაროვი

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

მანხუტის  თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

დავით ჯაფარიძე

სივრცით ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის 
საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

გიორგი მირიანაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

თეიმურაზ ჯოხაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ბოლნისის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

დიმიტრი ურუმაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ქვეშის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ტარიელ ჩხეტიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

12

ნათელა სვანიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ნონა რეხვიაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ბოლნისის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გიორგი ლომიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

რატევანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

გოჩა მეშველიანი

ფრაქციის ,,მწვანეთა მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ელიმხან გაჯიევი

ფრაქციის ,,მწვანეთა მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

აკაურთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

არაზ ბაირამოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

ბექა წაქაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

იბრაგიმ კასუმოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

კარა გულმამედოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ბაჩუკი ჯაყელი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

სამირა ისმაილოვა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

23

ისმაილ მამედოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

24

მამედ გუსეინოვი

საკრებულოს წევრი

თამარისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

გია ბასილაშვილი

საკრებულოს წევრი

კაზრეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ლევონ მანუკიანი

საკრებულოს წევრი

ბოლნისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

შირადინ ასლანოვი

საკრებულოს წევრი

დარბაზის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

დავით რეხვიაშვილი

საკრებულოს წევრი

რაჭის უბნის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

დოსტუ აშიროვი

საკრებულოს წევრი

ტალავერის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

შერმანდინ დადვანი

საკრებულოს წევრი

ტანძიის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’