ახალციხის მუნიციპალიტეტი

 ახალციხის მუნიციპალიტეტის მერი - ზაზა მელიქიძე 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

გელა ნოზაძე

საკრებულოს თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

2

 

იოსებ კაპანაძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ელიაწმინდის თემის   მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

  3

ვლადიმერ კურტანიძე

სამანდატო, საპროცედურო, იურიდიულ საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

კლდის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

4

მანანა ბალიაშვილი

 

საფინანსო - საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ვასილ სისვაძე

 

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ამბარცუმ ბაბოიანი

სოციალურ საკითხთა, კულტურის, განათლების, სპორტის და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

 


ქალაქ ახალციხის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

  7

ბესიკ გოგსაძე

მუნიციპალური ქონების მართვის, ბუნებრივი რესურსების და აგრარულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


ურავლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ზოია ბაიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქალაქ ახალციხის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

9

გიორგი ბეროშვილი

საკრებულოს წევრი

ქალაქ ახალციხის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

გიორგი ზაქროშვილი

საკრებულოს წევრი

ვალეს ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

11

სიმონ გელაშვილი

საკრებულოს წევრი

აგარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

12

ნოდარ სუდაძე

საკრებულოს წევრი

ანდრიაწმინდის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ალექსი ლაბაძე

საკრებულოს წევრი

აწყურის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

ზაალ ბერიძე

საკრებულოს წევრი

მინაძის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

არტაშეს ბალასანიანი

საკრებულოს წევრი

პამაჯის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

პაიცარ მანასიანი

საკრებულოს წევრი

საძელის თმის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

არჩილ უჩიძე

საკრებულოს წევრი

სვირის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

არუთუნ აგაბაბიანი

საკრებულოს წევრი

სხვილისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ნოდარი ტალახაძე

საკრებულოს წევრი

ფერსის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

პეტროს ვართანიანი

საკრებულოს წევრი

წყალთბილას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

მკრტიჩ გონოსიანი

საკრებულოს წევრი

წყრუთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

გიორგი გვარამიძე

 

საკრებულოს წევრი


პროპორციული წესით

 

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

თამარ გოგოლაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

24

სამველ ოვეიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

გიორგი ვედიაკოვი

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


26

ტიგრან მელქონიანი

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

კობა გელაშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

გიორგი ჭელიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ვაჟა ჩიტაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

30

გელა დემეტრაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

31

ირინა გელაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

32

კობა სანდროშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

33

ნატო დარბაიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“