ასპინძის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

მამუკა მიქელაძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ბესიკ ბერიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

გია ჭელიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ბადრი მაღრაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარე

ნაქალაქევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ემინ ბალოიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

დამალის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

მერი გიორგაძე

ფრაქციის ,,ევროპული საქართველო ‘’ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

 

7

დავით ფართლაძე

ჯანდაცვისა და სოციალური საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ასპინძის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8


გიორგი ჯვარიძე


იურიდიულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე


ძველის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გენადი დიასამიძე


გარემოს დაცვისა და აგრარულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


პროპორციული წესით


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ზურაბ მელიქიძე

კულტურის, განათლების, სპორტის და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

ტოლოშის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11


ანა ტივაძე

საფინანსო-საბიუჯეტო, ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

 

ავთანდილ ივანიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

აწყვიტის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

 

ზვიად ზარიძე

საკრებულოს წევრი

 

ვარგავის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


14


გაგა სახელაშვილი

საკრებულოს წევრი

იდუმალის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

15

ბესიკ მაგრაქველიძე

საკრებულოს წევრი

ოთის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

 

თამაზ შავაძე

საკრებულოს წევრი

 

რუსთავის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

გოჩა ყრუაშვილი

საკრებულოს წევრი

ხიზაბავრის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

18

ნუგზარ ლონდარიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 



19

 

პაატა ნარიმანიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

ორგორის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

სოფიო ბერიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

კახაბერ ტივაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


22

მალხაზ გიორგაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

23

რობერტ ნახაპეტიან

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

24

კობა ზედგენიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

25

გელა ზედგენიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

26

მალხაზ მოსიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

27

ფრიდონ ლონდარიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“