ამბროლაურის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ასლან საგანელიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

 

პროპორციული სისტემით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ელგუჯა გურგენიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული სისტემით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

 

დავით ხუციშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

ლიხეთის  თემის ნაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

მამუკა თომაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული სისტემით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ირაკლი კობახიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული სისტემით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ზაალ მეტრეველი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარე

სხვავის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

მამუკა მეტონიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული სისტემით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ლევან მეტონიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ხვანჭკარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

როსტომ კობახიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული სისტემით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ამირან ლომთაძე

ფრაქციის ,,ამბროლაური“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული სისტემით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

11


ბაქარ გობეჯიშვილი

ფრაქციის ,,ამბროლაური“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული სისტემით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

12


მარინე ჯაფარიძე

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული სისტემით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13


თენგიზ გელოვნიშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული სისტემით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

14

ლია გოგოლაძე

სივრცით -  ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

ხიდიკარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

15

დავით გოგსაძე

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების კომისიის თავმჯდომარე

ველევის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

გიორგი ლაიშვილი

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული სისტემით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ელევნორა ბედენაშვილი

საკრებულოს წევრი

ამბროლაურის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

თენგიზ ველიაშვილი

საკრებულოს წევრი

ბუგეულის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ამირან მურუსიძე

საკრებულოს წევრი

ზნაკვის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

დავით ნასარიძე

საკრებულოს წევრი

იწის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ფიქრია კობახიძე

საკრებულოს წევრი

ნამანევის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


22

თემურ ჯმუხაძე

საკრებულოს წევრი

ნიკორწმინდის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

23

ლელა ჯოხაძე

საკრებულოს წევრი

სადმელის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

24

რიჩარდ კიკვიძე

საკრებულოს წევრი

ღადიშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

25

გიორგი ქარსელაძე

საკრებულოს წევრი

ცახის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

დავით მაისაშვილი

საკრებულოს წევრი

წესის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

გრიგოლ მომცელიძე

საკრებულოს წევრი

ჭელიაღელის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

გიორგი ფრუიძე

საკრებულოს წევრი

ჭრებალოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ბორის ფრუიძე

საკრებულოს წევრი

ჭყვიშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ლაშა ჭიჭინაძე

საკრებულოს წევრი

ხოტევის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

იური გიორგობიანი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული სისტემით

,,შალვა ნათელაშვილი-საქართველოს  ლეიბორისტული პარტია“

32

გივი ქურციკიძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული სისტემით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

33

მაია კაციტაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული სისტემით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

34

გორდა სანიკიძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული სისტემით

,,დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა - დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო“