ადიგენის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

იმედა მღებრიშვილი

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

თამაზ ძაძამია

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

შალვა გავაშელი

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

თეიმურაზ მიქელაძე

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ჭეჭლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ამირან მინაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ნინო ჩოგოვაძე

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება - კონსერვატორები“-თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ნუკრი ხვედელიძე

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება - კონსერვატორები“-თავმჯდომარის მოადგილე

ლელოვნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ნოდარ გაგნიძე

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

იაგორ ასანიძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ფხეროს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10


ვაჟა მერაბიშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მწვანეები’’ - თავმჯდომარე

გორგულის ტემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11


სიმონ პარუნაშვილი

ფრაქციის "ევროპული საქართველო-მოძრაობა

თავისუფლებისათვის"- თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით


,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

12


თენგიზ ქომოშვილი

ფრაქციის "ევროპული საქართველო-მოძრაობა

თავისუფლებისათვის"- თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით


,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

13


რატი ტატალაშვილი

ფრაქციის  ,,მოძრაობა თავისუფალი საქართველოსთვის"- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

14


ზურაბ შაინიძე

ფრაქციის  ,,მოძრაობა თავისუფალი საქართველოსთვის"- თავმჯდომარის მოადგილე

ზანავის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

15

ზაზა მღებრიშვილი

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თქვმჯდომარე

 

ბენარის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ლაზარე ჩილინგარაშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო, ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის თავმჯდომარე

არლის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

ინა კაპანაძე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

დავით აბულაძე

კულტურის, განათლების, სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

ადიგენის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ალექსი ენდელაძე

გარემოს დაცვისა და აგრარულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

მანანა რეხვიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

თეიმურაზ შავაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ტარიელ ენდელაძე

საკრებულოს წევრი

აბასთუმნის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

მევლუდი ბახტურიძე

საკრებულოს წევრი

ბოლაჯურის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

რამაზ გოგრიჭიანი

საკრებულოს წევრი

მლაშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25


ნოდარ გობაძე


საკრებულოს წევრი


მოხის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


26


ნუგზარ ბოჩიკაშვილი


საკრებულოს წევრი


უდის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


27

ამირან ჭიტაძე

საკრებულოს წევრი

ჩორჩნის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

ტარიელ მსხვილიძე

საკრებულოს წევრი

ვარხნის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

29

გელა სარაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

30

მინდია ჯელია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“