აბაშის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

მამუკა კვიტაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

გელა ხოშტარია

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

 

რევაზ ჩაჩავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

საუჯუნის თემის ნაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

 

ბენია პიტავა

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

მარნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ბაქარ შელია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

კეთილარის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ელვარდ ნოდია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარე

ძველი აბაშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ლეონტი ნადარეიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

ონტოფოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ზაზა ალასანია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

 

ნორიოს თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ავთანდილ გუნია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ზანათის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

კოხტა მელია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

 

წყემის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

11


კობა ნოდია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

12


გელა კაჭარავა

 

ფრაქციის ,, მომავლის აბაშა“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა - დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13


კოკი ჩაჩავა

ფრაქციის ,,მომავლის აბაშა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

მოძრაობა სახელმწიფო ხალხისთვის

 

14

დავით კაჭარავა

ფრაქციის ,, ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა - ეროვნული დემოკრატიული პარტია“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

15


გენო მიმინოშვილი

ფრაქციის ,, ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა - ეროვნული დემოკრატიული პარტია“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

16

 

გოდერძი კუპრავა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

ტატიანა ხოშტარია

იურიდიულ, სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

18

კონსტანტინე კუჭუხიძე

სოციალურ, განათლების და კულტურის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

19

გია მიგინეიშვილი

აგრარულ და მიწის საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

ტყვირის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

გია კუცია

ინფრასტრუქტურის, ეკონომიკური და ქონების მართვის კომისიის თავმჯდომარე

აბაშის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21


ზურაბ შუბლაძე


საკრებულოს წევრი

გეზათის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


22


ბაჩუკი ქვილითაია

საკრებულოს წევრი

ნაესაკოვოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

23

იაგო თოდუა

საკრებულოს წევრი

პირველი მაისის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

24

კახა ცანავა

საკრებულოს წევრი

ქოლობნის თემის  მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

25

მერაბ მელია

საკრებულოს წევრი

სეფიეთის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

26

მიხეილ დარცმელიძე

საკრებულოს წევრი

სამიქაოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

27

შოთა ჭანტურია

საკრებულოს წევრი

აბაშის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

გიორგი კაჭარავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

29

ზაზა გაბელაია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ირაკლი ჭანტურია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

პროკოფ ნიკურაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

ზურაბ ლომია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“