ქარელის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

 N

 სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ივანე არდემანაშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ჯუმბერ შუბუთიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ბრეძის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ილია ქელეხსაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

მიხეილ მექვაბიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ზაზა დაბრუნდაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

აბისის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ნიკოლოზ მეხრიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარე

პროპრციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ბაქარ მაჭარაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარის მოადგილე

ავლევის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

თეიმურაზ ვახტანგიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ქარელის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

დავით მიდელაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ბებნისის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ნიკოლოზ ახალკაცი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

11

თამარ დიასამიძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

მოხისის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

12

მარლენ ლომიტაშვილი

ფრაქციის ,, ქარელის განვითარებისთვის“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო’’

 

 

13

გიორგი თევდორაშვილი

ფრაქციის ,, ქარელის განვითარებისთვის“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ურბნისის მაჟორიტარი წევრი

 

,,დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა - დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

ცირა ინდუაშვილი

სამანდატო, საპროცესურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

15

გია კუთხაშვილი

ქონების მართვის და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

16

გიორგი გოგაშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

კობა ნახუცრიშვილი

სოციალურ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

ბრეთის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

იური ქობესაშვილი

სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

ზღუდერის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

თამაზ თურმანიძე

საკრებულოს წევრი

აგარის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

ყარამან როინაშვილი

საკრებულოს წევრი

ქარელის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ლაშა ლურსმანაშვილი

საკრებულოს წევრი

ახალსოფელის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

მამუკა მახაჭაშვილი

საკრებულოს წევრი

დვანის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

23

მიხეილ ხათაშვილი

საკრებულოს წევრი

დირბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

24

არჩილ ხადუნაშვილი

საკრებულოს წევრი

ზემო ხედურეთის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

25

მამუკა კოკოზაშვილი

საკრებულოს წევრი

კეხიჯვარის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

პაატა ღვინიაშვილი

საკრებულოს წევრი

რუისის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

გელა ქოთოლაშვილი

საკრებულოს წევრი

ფცის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

გიორგი დაბრუნდაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

ზურაბ ახმედოვი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

ზურაბ ქველაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

31

ზაზა მარჯანიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

32

მარიამ ქელეხსაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

33

ზურაბ ლომია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“