ქედის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

 

 N

 სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

შუქრი თურმანიძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

მერისის სოფლის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

რომან დავითაძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

არჩილ გორგილაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

კარლო თურმანიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ქედის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

როსტომ შერვაშიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

უშანგი დუმბაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“- თავმჯდომარის მოადგილე

ოქტომბრის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ტარიელ მანველიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

მზია ბოლქვაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ვაჟა ბოლქვაძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

10

ბაქარ ბარამიძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

11

რეზო თურმანიძე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

გოჩა გორგილაძე

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

სილოვან ბერიძე

ქონების მართვის და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

წონიარისის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

ოთარ ხარაძე

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

დანდალოს სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

15

ამირან დევაძე

სამანდატო, საპროცედურო და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე 

ზვარეს სოფლის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

16

ზურაბ თავდგირიძე

საკრებულოს წევრი

მუხუნცეთის  სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

ბადრი შავლიძე

საკრებულოს წევრი

პირველი მაისის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

18

ოთარ ბოლქვაძე

საკრებულოს წევრი

ცხმორისის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

19

მამუკა გოგოლიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

20

ამირან ცინცაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

21

რამინ ბერიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

22

თემურ ავალიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო’’

 

23

გენადი არძენაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

24

გოჩა გათენაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’