ქობულეთის მუნიციპალიტეტი

 

N

სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

დავით მჭედლიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

ქობულეთის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ნათია თხილაიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

მამია ჟორდანია

იურიდიულ, საპროცედურო და სამანდატო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ავთანდილ ანანიძე

ქონების მართვისა და აგრალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ლეღვას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ლია შაქარიშვილი

განათლების, მეცნიერების, კულტურის, სპორტისა და ტურიზმის საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ვაჟა შავიშვილი

საფინანსო-საბუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ციხისძირის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

დავით წულუკიძე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ქობულეთის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ავთანდილ გოგიბერიძე

საკრებულოს წევრი

ქობულეთის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

მამული სურმანიძე

 

საკრებულოს წევრი

ოჩხამურის დაბის  მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

10

მამუკა შამილიშვილი

საკრებულოს წევრი

ჩაქვის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

მანუჩარ ნიჟარაძე

საკრებულოს წევრი

ალამბრის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ავთანდილ ზოიძე

საკრებულოს წევრი

აჭყვისთავის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

გენადი თამაზაშვილი

 

საკრებულოს წევრი

ბობოყვათის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

რომან მოწყობილი

 

საკრებულოს წევრი

გვარას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

15

მალხაზ რომანაძე

 

საკრებულოს წევრი

დაგვას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

16

ქეთინო ქათამაძე

საკრებულოს წევრი

ზენითის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

ავთანდილ ვერულიძე

საკრებულოს წევრი

კვირიკეს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

18

თედო ტაკიძე

საკრებულოს წევრი

მუხაისტატეს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

19

ედნარ თურმანიძე

საკრებულოს წევრი

საჩინოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

20

ვიტალი ქარცივაძე

საკრებულოს წევრი

ქათუთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

21

სოსო ჯაფარიძე

საკრებულოს წევრი

სოფელ ქობულეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

22

გურამ აბაშიძე

საკრებულოს წევრი

ჩაისუბნის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

თემურ მოწყობილი

საკრებულოს წევრი

ჭახათის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

მალხაზ დიასამიძე

საკრებულოს წევრი

ხალას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

25

არჩილ დუმბაძე

საკრებულოს წევრი

ხუცუბნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

26

გელა გოგიტიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

27

იოსებ ჟღენტი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

28

გიორგი გოგიტიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

29

სულხან გორჯელაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

30

ნარგიზ რომანაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

31

ნაილე ლაზიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

32

პაატა ცინარიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო’’

 

33

გია მჟავანაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

34

ბონდო თედორაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

35

ლელა ვერულიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

36

მერაბ ცინცაბაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

37

ჯანსუღ ჯინჭარაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’