ყვარლის მუნიციპალიტეტი

 

 N

 სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 1

დავით ქევხიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ვანო მამულაშვილი

 

საკრებულოს წევრი

ყვარლის ქალაქის  მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ნინო ხუციშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


4

ვახტანგ მაჭავარიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ თავმჯდომარე

გავაზის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

კახა ასისტიშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ახალსოფლის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ბესიკ იაშვილი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

7

ქეთევან სეფაშვილი

სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

თამარ დენტოშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

9

ზურაბ ჩხეიძე

ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ყვარლის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10

ზურაბ კაპანაძე

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ბალღოჯიანის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 


11

სერგო მამაგულიშვილი

სივრცით - ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

გრემის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ალექსანდრე მაზმიშვილი

საკრებულოს წევრი

მთისძირის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

თენგიზ ღვალაძე

საკრებულოს წევრი

ჭიკაანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

მამუკა ბერიაშვილი

საკრებულოს წევრი

საბუის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

ჯემალ შავერდაშვილი

საკრებულოს წევრი

შილდის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

იოსებ სოლომნიშვილი

საკრებულოს წევრი

ენისელის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

ბადურ ბერიძე

საკრებულოს წევრი

კუჭატანის  თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,, ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

18

ილია მზექალაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

19

ვაჟა ჭუნაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

20

გიორგი სირაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

21

შამილა კახიტაევი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

 

22

ლევან გელაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

23

ბექა ფოჩხიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

24

შალვა ადეიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

25

ალექსი შიუკაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან - მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“


26

თინათინ ჩიხიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“

27

გოგიტა წიწრიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,, ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“