შუახევის მუნიციპალიტეტი

 

 

 N

 სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

დავით გიორგაძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

შუახევის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ვახტანგ ზოიძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

თენგიზ ივანაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

სულიკო ბოლქვაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

 

წყალსაყრის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

გურამ ზოიძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ფრიდონ ფუტკარაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარე


პროპორციული წესით


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7


გურამ ქათამაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

სოსლან ზოიძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

9

ნუგზარ ამაღლობელი

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

10

ენდარ კეჟერაძე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ზაზა დავითაძე

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

გენადი მიქელაძე

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

ოლიდაურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ჭაღალიძე ფატი

ქონების მართვის და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

14

მირიან აბაშიძე

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

15

მურად ქათამაძე

საკრებულოს წევრი

ბარათაულის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

16

იმედა მუკუტაძე

საკრებულოს წევრი

დღვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

ამირან ბერიძე

 

საკრებულოს წევრი

ზამლეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

ჯემალ ივანაძე

საკრებულოს წევრი

უჩამბის თემის

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

19

ემზარ ჯუმუშაძე

საკრებულოს წევრი

შუბნის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

ზურაბ ვაშაყმაძე

საკრებულოს წევრი

ჭვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ნოდარ ქარცივაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

მირზა თურმანიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

23

ირმა ფუტკარაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

24

მიხეილ ტარიელაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“