ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტი

N

სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ზაალ მამალაძე

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

დავით გუდავაძე

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

ქვენობნის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ბექა გამდლიშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

დავით შარაშიძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ქეთევან სიხარულიძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ბუკისციხის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

მაია გიორგაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ზვიად წეროძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - კონსერვატორები“-თავმჯდომარის მოადგილე

ამაღლების თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 

8

თემურ ხუხუნაიშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

გივი თავაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ზომლეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ალექსანდრე ყაჭეიშვილი

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მწვანეები“  - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

შოთა ჩხიკვაძე

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მწვანეები“  - თავმჯდომარის მოადგილე

ფარცხმის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

შალვა ჩანტლაძე

ფრაქციის ,, ქართული ოცნება - სოციალ-დემოკრატები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ლევან ლომინეიშვილი

ფრაქციის ,, ქართული ოცნება - სოციალ-დემოკრატები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ზემოსურების თემის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

 

 

14

მარინე ბერაძე

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

15

ვლადიმერ სიხარულიძე

სოციალურ, განათლების, კულტურისა და

სპორტის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

შუაამაღლების სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

16

აკაკი ყაჭეიშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

გოგოლესუბნის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

17

ლაშა თოლორდავა

ქონების მართვის, ეკონომიკურ და სოფლის მეურნეობის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

გუთურის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

ზვიადი მამალაძე

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

 

ხევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

მანანა მინდაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

დავით ბერძენიშვილი

საკრებულოს წევრი

ჩოხატაურის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

დავით ტყეშელაძე

საკრებულოს წევრი

გორაბერეჟოულის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

გოჩა ჯიქია

საკრებულოს წევრი

დაბლაციხის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

გიორგი რამიშვილი

საკრებულოს წევრი

დიდვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ნატო ჩანტლაძე

საკრებულოს წევრი

ერკეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ერეკლე უღრელიძე

საკრებულოს წევრი

ზემოხეთის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

უშანგი ართმელაძე

საკრებულოს წევრი

 ზოტის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ენვერ ახალაძე

საკრებულოს წევრი

კოხნარის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

28

ალექსანდრე სარაშიძე

საკრებულოს წევრი

ნაბეღლავის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

 ბესიკ ყენია

საკრებულოს წევრი

საჭამიასერის თემის  მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

კლოდი მდინარაძე

საკრებულოს წევრი

ჯვარცხმის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

კობა კალანდაძე

საკრებულოს წევრი

ხიდისთავის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

იაშა შათირიშვილი

საკრებულოს წევრი

შუასურების სოფლის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

33

ლია ჩიგოგიძე

ფრაქციის ,,გაერთიანებული ოპოზიცია ჩოხატაურისთვის“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

34

მამია ბარამიძე

ფრაქციის ,,გაერთიანებული ოპოზიცია ჩოხატაურისთვის“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

35

მაია კუტუბიძე

ფრაქციის ,,პატრიოტთა ალიანსი“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“

36

ირაკლი ახობაძე

ფრაქციის ,,პატრიოტთა ალიანსი“ - თავმჯდომარის მოადგილე  

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“

37

მინდია დოლიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

38

გოჩა მეგრელიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,, შენების მოძრაობა“