ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტი

 

 N

 სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ბესიკ ესებუა

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

კობა ჯიქია

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

ჯანო პერტაია

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარე

 

ჩხოროწყუს დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

აბელ თოდუა

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

 

თაიის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

გერონტი მამფორია

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“  - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ლევან სოსელია

ფრაქციის „ქართული ოცნება - კონსერვატორები“-თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

ბონდო ჭეჟია

ფრაქციის „ქართული ოცნება - კონსერვატორები“-თავმჯდომარის მოადგილე

ნაკიანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

მამუკა ფიჩხაია

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარე

ლესიჭინეს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9


ნუგზარ ჯალაღონია

ფრაქციის „ქართული ოცნება - მრეწველები’’ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ხაბუმის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

ჯონი ჯალაღონია

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

ზუმის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

დაზმირ დარსალია

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

 ნაფიჩხოვოს  თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

12

ზურაბ ჯიქია

სივრცით-ტერიტორიულ დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

ახუთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

გიორგი ახალაია

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ქვედა ჩხოროწყუს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

კობა თოლორდავა

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

მუხურის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

შოთა შენგელია

საკრებულოს წევრი

ჭოღის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

გულნაზი ბაძაღუა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

ვალერი იზორია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

გოგა თოლორდავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

სოსო ბერაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

კორნელი წურწუმია

ფრაქციის „შენების მოძრაობა-ევროპული საქართველო“ -  თავმჯდომარე

ლეწურწუმეს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,შენების მოძრაობა’’

 

21

მერაბ შელია

ფრაქციის „შენების მოძრაობა-ევროპული საქართველო“ -  თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

22

კორნელი საჯაია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,შენების მოძრაობა’’

 

23

მამუკა გულუა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“

 

24

რამაზ გულუა

ფრაქციის „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ -  თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

25

რამაზ თოლორდავა

ფრაქციის „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ -  თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

26

ნია ჭითანავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

27

ბადრი ქარჩავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“