ცაგერის მუნიციპალიტეტი

 

 

 N

 სახელი, გვარი

 თანამდებობა

 

 

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

გიორგი გუგავა

საკრებულოს თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

რეზო ხეცურიანი

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

მარიკა კოპალიანი

ჯანდაცვის და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

მამუკა ხაბულიანი

სივრცით ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

 

წიფერჩის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

ალუდა თუთისანი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

თამაზ ჭაბუკიანი

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

ლასურიაშის  თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

დავით ჩიქოვანი

ქონების მართვის და ეკონომიკური საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

 

ქვედა ცაგერის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

კარლო მუშკუდიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

დავით მუშკუდიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

იმედა მეშველიანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

გივი გოგებაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

ორბელის  თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

12

შოთა ომანაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ზუბის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

13

ფატმან სვანიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარე

ნიკურალეშის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

გრიგოლ კვირიკაშვილი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ჩხუტელის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

თინათინ ნემსწვერიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

ტვიშის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ლანა საღინაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

გორდა გვიშიანი

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

ზაზა ყურაშვილი

საკრებულოს წევრი

ცაგერის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

მაიზერ ახვლედიანი

საკრებულოს წევრი

ალპანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

გოდერძი ახვლედიანი

საკრებულოს წევრი

აღვის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

მამუკა ჩაჩხიანი

საკრებულოს წევრი

ლაილაშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

გოჩა საღინაძე

საკრებულოს წევრი

ლუხვანოს  თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ვალოდია ყურაშვილი

საკრებულოს წევრი

ოყურეშის  თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

კუკური ხეცურიანი

საკრებულოს წევრი

უსახელოს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

მანონი ახვლედიანი

საკრებულოს წევრი

ღვირიშის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

გოჩა გურგუჩიანი

ფრაქციის ,, ევროპული საქართველო -მოძრაობა თავისუფლებისათვის“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

27

მირანდა საღინაძე

ფრაქციის ,, ევროპული საქართველო -მოძრაობა თავისუფლებისათვის“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

28

ალექსი მახარობლიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

29

ამირან მახარობლიძე

ფრაქციის ,, ერთობა“ -თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიობორისტული პარტია“

30

ლაშა ლეთოდიანი

ფრაქციის ,, ერთობა“ -თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,დიმიტროი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა - დემოკრატიული მოძრაობა - თავისუფალი საქართველო“

31

თენგიზ კოპალიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“

32

ნინო ტვილდიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“