წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

თემურ ღვინჯილია

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

 

წალენჯიხის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

დარეჯან დადიანი

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

მაია მიქავა

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო „ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

ასმათ კვარაცხელია

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო „ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

დათა კუკავა

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო „ - თავმჯდომარის მოადგილე

 

ფახულანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ბაკურ სონგულია

 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

ობუჯის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

დალი კვარაცხელია

 

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების მართვის კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

მანანა ჭანია

 

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

ლევან შელია

სივრცით  - ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

საჩინოს თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10

თენგიზ ფიფია

სამანდატო, იურიდიულ და საპროცედურო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

ცოტნე მესხია

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

კახაბერ ჯოლოხავა

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -კონსერვატორები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

მიქავას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ვლადიმერ კვარაცხელია

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ -  თავმჯდომარე

წალენჯიხის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

იაგო მიქავა

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ -  თავმჯდომარის მოადგილე

მედანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

სოლომონ სარია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

დავით ბელქანია

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

 

17

გოჩა ლიპარტია

 

საკრებულოს წევრი

ჯვარის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

ანზორ ძაძამია

 

    საკრებულოს წევრი

ეწერის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ზურაბ სამუშია

 

საკრებულოს წევრი

ლიის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

დავით ფიფია

 

საკრებულოს წევრი

მუჟავას თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ვლადიმერ კვარაცხელია

 

საკრებულოს წევრი

ნაკიფუს თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

22

თეა ხასაია

საკრებულოს წევრი

ჩქვალერის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 

23

ბაჩუკი უბილავა

 

საკრებულოს წევრი

ჭალის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ნონა მიქავა

 

საკრებულოს წევრი

 

ჯგალის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ავთანდილ გაბელია

 

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

26

ელგუჯა მესხია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

27

ნონა გუჩუა

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

28

გიორგი აბულაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

29

ირაკლი ხარჩილავა

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

30

დათა აკობია

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“