წალკის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 


საარჩევნო ფორმა

 

 

 


წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ირაკლი გიგინეიშვილი

საკრებულოს თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

2

 

გოჩა ხაჩატურიან

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

აშკალის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

  3

ანტარამ მელტონიანი

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ნარდევანის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

4

 

 

ნუგზარ ჩამურლიევი

 

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

 

 

წალკის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

 

ლევონ მარკოსიანი

 

ქონების მართვის და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

 


აიამზის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

 

ზვიად გელაძე

 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავნჯდომარე


საყრდიონის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

  7

მელიტონ კაპელიანი

სამანდატო , საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ჯემალ ბერიძე

 

ფარაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

9

ალექსი მუსხიევი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე

 

ბეშთაშენის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10

დავით მაჩიტიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

11

აგასიმ ნაზარეტიან

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

12

ჯაბა აბულაძე

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

ბეჟან გორგაძე

საკრებულოს წევრი

 

ხანდოს სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

მიხეილ ჯაყელი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

სარკის ხზანიან

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

თენგიზ კვიციანი

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

ამირან ირემაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

იოსებ ქათამაძე

საკრებულოს წევრი

თრიალეთის დაბის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

 

 

 

19

იდა ბალაბანოვა

საკრებულოს წევრი

ავრანლოს სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

უშანგი ბოლქვაძე

საკრებულოს წევრი

არწივანის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ვუსალ უზუნალოვ

საკრებულოს წევრი

არჯევან - სარვანის თემის მაჟორიტარი წევრი

 


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

არტურ სარკისიან

საკრებულოს წევრი

ბურნაშეთის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ჯემალ ძირკვაძე

საკრებულოს წევრი

გუმბათის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24

ჯემალ ნაკაიძე

საკრებულოს წევრი

ბერეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25

ლერი კოჩალიძე

საკრებულოს წევრი

სამების სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


26

 

რამაზ ქათამაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

კოხტას თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

არმენ მკრტიჩიანი

საკრებულოს წევრი

დაშბაშის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

არუტიუნ ავეტიანი

საკრებულოს წევრი

კუშის სოფლის მაჟორიტარი წევრი


,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

სერგეი გულიკიანი

საკრებულოს წევრი

კიზილ-კილისას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

იასინ გურბანოვი

საკრებულოს წევრი

თეჯისის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

ემზარ სურმანიძე

საკრებულოს წევრი

განთიადის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

ავთანდილ ვანაძე

საკრებულოს წევრი

ბედიანის დაბის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

რუბენ ანესიან

საკრებულოს წევრი

ოზნის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

სარკიზ ოგანესიან

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - მრეწველები „ თავმჯდომარე

ხაჩკოვის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

ანტეი ტერსენოვი

საკრებულოს წევრი

წინწყაროს სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

36

ავეტის შახბაზიან

საკრებულოს წევრი

ჩივთ-ქილისას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

37

ლაერტ ტოროსიან

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორები“ - თავმჯდომარე

დარაკოვის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

38

ხაჩატურ მაზმანიან

საკრებულოს წევრი

კაბურის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

39

დავით კვარაცხელია

საკრებულოს წევრი

ბერთას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

40

ჯონი საბაძე

საკრებულოს წევრი

რეხას სოფლის მაჟორიტარი წევრი

დამოუკიდებელი

41

ემზარ დიმიტრაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

42

ნატო მამაქრდაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

43

ემზარ საინიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

44

თამაზ ჭელიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

45

ჯონი ღორჯომელაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო’’