ხაშურის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

მიხეილ ჯანაშვილი

 

საკრებულოს თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

2.

ზურაბ ნოზაძე

 

საკრებულოს თავჯდომარის მოადგილე


ალის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

3

ვაჟა ხარშილაძე

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე


პროპორციული წესით


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 4

ელგუჯი გოგალაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე


ცოცხნალის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

მერაბ ცხოვრებაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე


ხაშურის ქალაქის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6



ანა ხარებავა

 

სამანდატო, 
საპროცედურო საკითხთა და 
ეთიკის კომისიის 
თავმჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7


მამუკა წიქარიშვილი

 


საფინასო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8


დავით გელაშვილი

სივრცით-ტერიტორიული 
დაგეგმარებისა და 
ინფასტრუქტურის
კომისიის თავჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

9


ზვიად ტეფნაძე


ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

 


ხაშურის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10


ირინე გელაშვილი

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 


11


ჯონდო კაპანაძე

 


ფრაქციის ,, ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარე


წაღვლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12


ემზარ მურჯიკნელი

ფრაქციის ,, ქართული ოცნება - მრეწველები“ - თავმჯდომარის მოადგილე

წრომის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13


არჩილ ჩაჩანიძე

ფრაქციის„ქართული ოცნება-კონსერვატორების“ თავმჯდომარე

 

ქვიშხეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14


ლევან გამრეკელი

ფრაქციის„ქართული ოცნება-კონსერვატორების“ თავმჯდომარის მოადგილე


ოსიაურის ტემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15


      გიორგი ბერაია

 


საკრებულოს წევრი


ხაშურის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16


იმედა მეტრეველი

 


საკრებულოს წევრი


ხაშურის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17


დავით მეტრეველი 

 


საკრებულოს წევრი


გომის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18


გურამ მაზიაშვილი

 


საკრებულოს წევრი

ხცისის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19

ლაშა ლურსმანაშვილი

 

საკრებულოს წევრი


ცხრამუხის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

მაყვალა მაისურაძე

 

საკრებულოს წევრი


სურამის დაბის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

ცოტნე ნოზაძე

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

22

ირინე გრიგალაშვილი

 

ფრაქციის „ევროპული საქართველო-ლეიბორისტები“ თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23

ნატო კიკაძე

ფრაქციის „ევროპული საქართველო-ლეიბორისტები“ თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო’’

 

24

მიხეილ კაპანაძე

ფრაქციის „საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი -დამოუკიდებლები“

თავმჯდომარე

 


ფლევის თემის მაჟორიტარი წევრი


დამოუკიდებელი

 

25

ნოვე ტაბატაძე

ფრაქციის „საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი -დამოუკიდებლები“

თავმჯდომარის მოადგილე

 

ხალების თემის მაჟორიტარი წევრი


დამოუკიდებელი

 


26

ალექსანდრე სიმონიშვილი

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქარტველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

27


აკაკი ჩიტაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქარტველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

28

ელზა კიკაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო’’

29

როინ მახარობლიძე

ფრაქციის „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

30

შავლეგ დოლიძე

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

31

დავით გარადინსკი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“