ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

ნადიმ ვარშანიძე

 

საკრებულოს თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 2

მალხაზ სალვარიძე

საკრებულოს თავჯდომარის მოადგილე

მაჭახლის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 3

დავით სამნიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარე

შარაბიძეების თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 4

ჯამბულ თავართქილაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე

ახალსოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

თამაზ ბერიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“- თავმჯდომარის მოადგილე


მახინჯაურის თემის  მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

ვახტანგ ლორთქიფანიძე

იურიდიული და საპროცედურო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

მინიდია დიასამიძე

საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

ახალშენის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8


გურანდა დოლიძე

განათლების, კულტურის, სპორტის, ტურიზმისა და ახალგაზრდულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

9


იოსებ ბოლქვაძე

სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და გარემოს დაცვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10


მინდია დიდმანიძე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


თხილნარის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 


11


ბადრი ცინცქილაძე


საკრებულოს წევრი

ორთაბათუმის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

ჯემალ მუსხაჯბა

ფრაქციის ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ თავმჯდომარე

ფერიის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13


ნუგზარ ვანიძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“ თავმჯდომარის მოადგილე

სარფის თემის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14


მალხაზ ბალაძე


ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“-თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

თეიმურაზ შამილაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-მრეწველები“-თავმჯდომარის მოადგილე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16


ხათუნა დიასამიძე


საკრებულოს წევრი


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17


სულხან დუმბაძე


საკრებულოს წევრი


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18


თეიმურაზ დუმბაძე

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძაობა“ - თავმჯდომარე


პროპორციული წესით


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

19


ქენან კახიძე


ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძაობა“ - თავმჯდომარის მოადგილე


პროპორციული წესით


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

20


მიშა ბოლქვაძე

ფრაქციის "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა ქრისტიან-კონსერვატორები"- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

21



ვაჟა თავდგირიძე

ფრაქციის "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა ქრისტიან-კონსერვატორები"- თავმჯდომარის მოადგილე


აჭარისწყლის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

22

 

შორენა ცინცაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

 

23


ლეილა ცინცაძე


საკრებულოს წევრი


კირნათის მაჟორიტარი წევრი


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

24

მურად გორგაძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით


..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

 

 

25

ლევან ლორთქიფანიძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქარტველოს პატრიოტთა ალიანსი’’


26

მალხაზ მხეიძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქარტველოს პატრიოტთა ალიანსი’’