ხობის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 


 1


ედიშერ ჯობავა


საკრებულოს თავმჯდომარე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 


2

 


მამუკა ქარდავა


საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

 

პროპორციული წესით

 


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3


ვლადიმერ ქანთარია

ქონების მართვისა და ინფრასტრუქტურის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე


ხობის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

 

ტარიელ ალექსანდრია

 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე


ქვემო ქვალონის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

5


 

დოდო გაბუნია

 

განათლების, კულტურისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6


დავითი ბერაია


იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

7

 

 

თეა გელანტია

 

საპროცედურო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

 

გურიფულის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

8

 

ბექა მამცაშვილი

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარე

 

 

 

ჭალადიდის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

9

 

გოჩა ჯობავა

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება- დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე

 

 

პირველი მაისის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10

 

დავით ცინაძე

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება- დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 


11

 

თენგიზ აბაკელია

 

ფრაქციაის„ქართული ოცნება - კონსერვატორების“ თავმჯდომარე

 

 

ზემო ქვალონის თემის მაჟორიტარი წევრი

 


 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

 

აბელი ქირია

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება -კონსერვატორების“ თავმჯდომარის მოადგილე

 


ხეთის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

 

მერაბ ფილიპია

 

ფრაქციის ,,ქართული-ოცნება მრეწველების“ თავმჯდომარე

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

 

გოჩა სიჭინავა

 

ფრაქციის „ქართული ოცნება-მრეწველების“ თავმჯდომარის მოადგილე

 


ნოჯიხევის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

 

დიტო ხასია

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

 

შადიმან ჭილაია

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17

 

რამინ ხილაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

18

 

კონსტანტინე ნასარაია

 

საკრებულოს წევრი

 

ხობის ქალაქის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’

 

19

 

ნიკოლოზ ვეკუა

 

საკრებულოს წევრი

 

ახალსოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

 

მერაბ ნადარაია

 

საკრებულოს წევრი

 

ახალი ხიბულის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

21

 

ფრიდონ შონია

 

საკრებულოს წევრი

 

ბიის თემის მაჟორიტარი წევრი

 


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

22


მზია ლემონჯარია


საკრებულოს წევრი


თორსა-დღვაბის თემის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

23


აკაკი ხურცილავა


საკრებულოს წევრი


პატარა ფოთის სოფლის თემის მაჟორიტარი წევრი

 


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

24


იგორ გოგოლაძე


საკრებულოს წევრი


საგვიჩიოს სოფლის ტემის მაჟორიტარი წევრი

 


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

25


ავთანდილ ხუნჯუა


საკრებულოს წევრი


საჯიჯაოს თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’


26


კახა მიქაბერიძე


საკრებულოს წევრი


ქარიატის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27


გია წულაია


საკრებულოს წევრი


ყულევის სოფლის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

28

 

გიგა ნასარაია

 

საკრებულოს წევრი


შუა ხორგის თემის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29


გენადი ქაძანაია


საკრებულოს წევრი


ძველი ხიბულის სოფლის მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30


მამუკა ჭოხონელიძე


საკრებულოს წევრი


 პროპორციული წესით


„ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

31

 

როლანდ სერგია

 

საკრებულოს წევრი


 პროპორციული წესით


„ბაქრაძე, უგულავა - ევროპული საქართველო“

 

32


თემურ გულუა


ფრაქციის „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

33

 

ია ჯიშკარიანი

 

ფრაქციის „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარის მოადგილე

 

 


 პროპორციული წესით


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

34


ირაკლი ნადარაია

 

საკრებულოს წევრი


 პროპორციული წესით


,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

35


კახა ლატარია

 

საკრებულოს წევრი


 პროპორციული წესით


„შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“

 

36


კობა გოქაძე


ფრაქცია „სამართლიანობისათვის“ თავმჯდომარის მოადგილე

 


პირველი ხორგის სოფლის მაჟორიტარი წევრი


„დავით- თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი - პატრიოტთა ალიანსი“


37


ლაშა ცატავა


საკრებულოს წევრი


ხუმისკურის თემის მაჟორიტარი წევრი


„შენების მოძრაობა“