ბათუმის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 

1

 

სულიკო თებიძე

 

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

 

ლაშა სირაბიძე

 


საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

 

 

თამაზ სალუქვაძე


საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

თამარის დასახლების   მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

4

 

ნატალია ზოიძე

 

ფრაქცია „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს" თავმჯდომარე

 

ბაგრატიონის  დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

 


 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 


5

 


ზურაბ ნაკაიძე

 

საფინანსო და ეკონომიკური განვითარების კომისიის თავმჯდომარე

 

ძველი ბათუმის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

 

დიმიტრი ჭეიშვილი

 

ჯანმრთელობისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

7

 

ირაკლი პატარიძე

 

განათლების, კულტურის, ტურიზმისა და სპორტის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ხიმშიაშვილის  დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

 

გოჩა მგელაძე


ინფრასტრუქტურის განვითარების კომისიის თავმჯდომარე


ბონი-გოროდოკის მაჟორითარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

9

 

ომარ მახარაძე

 

იურიდიულ და საპროცედურო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

აღმაშენებლის დასახლების

 მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

10

 

ნატალია ძიძიგური

 

ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - კონსერვატორების" თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

 

ანზორ დევაძე

 

ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - მრეწველების" თავმჯდომარე

 

კახაბრის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12


თამაზ დევაძე

 


საკრებულოს წევრი

კუნძულის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

 

ელგუჯა ანდრიაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

ჯავახიშვილის დასახლების

მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

 

ბესარიონ გოგოტიშვილი

 

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

 

ირაკლი თოფურიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

რუსთაველის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

 

დავით მახარაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

17


ირაკლი მიქელაძე


საკრებულოს წევრი

 


პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

18

 

ნერიმან ცინცაძე

 

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

19


მიხეილ ართმელაძე


საკრებულოს წევრი

 

აეროპორტის დასახლების

 მაჟორიტარი წევრი


,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

20

 

მარდატ ქამარდაძე

 

ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

..ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

 

21

 

ლევან ანთაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

 

..ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

22

 

ნოდარ დუმბაძე

 

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

..ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

23

 

როინ ზოიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

..ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

 

24

 

რაულ თავართქილაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო ‘’

 


25

 

 

არჩილ მამულაძე

 

 

საკრებულოს წევრი

 

 

 

პროპორციული წესით

 

..დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი