რუსთავის მუნიციპალიტეტი

 

N

სახელი, გვარი

თანამდებობა



საარჩევნო ფორმა

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

1

 

ლევან ონიანი

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

2

 

ნინო ქავთავრაძე

 

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

3

 

დავით რეხვიაშვილი

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

გიორგი ჭყონდიდელის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

 

4

 

 

ამირან ჯანჯღავა

 

სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე

 

 

ჟიული შარტავას უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

5

 

გრიგოლ ვეფხვაძე

 

საფინანსო–საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

ილია ჭავჭავაძის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

6

 

დავით იშხნელი

 

სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

იაკობ ცურტაველის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

7

 

გოჩა ჯანგიძე

 

ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე

 

შოთა რუსთაველის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

8

 

 

გიორგი ტუხაშვილი  

 

სივრცით–ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე

 

 

ძველი რუსთავის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

9

 

მალხაზ კომლაძე

 

ფრაქციის " ქართული ოცნება–დემოკრატიული საქართველოს" თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

 

გურამ ფირცხალაიშვილი

 

ფრაქციის " ქართული ოცნება–მრეწველების" თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

11

 

დავით მაღლაკელიძე

 

ფრაქციის " ქართული ოცნება–კონსერვატორების" თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

12

 

ბონდო მამულაშვილი

 

ფრაქციის "ქართული ოცნება-მწვანეების" თავმჯდომარე

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

13

 

გიორგი ჯღარკავა

 

ფრაქციის "ქართული ოცნება" თავმჯდომარის მოადგილე

 

დავით აღმაშენებლის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

14

 

ზვიად დოლიძე

 

ფრაქციის "ქართული-ოცნების" თავმჯდომარის მოადგილე

 

ასურელი მამის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

 

გურამ კვარაცხელია

 

ფრაქციის "ქართული ოცნება–მრეწველების" თავმჯდომარის მოადგილე

 

 

ვახტანგ გორგასლის

უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

16

 

 

რამაზ გოგობერიშვილი

 

 

საკრებულოს წევრი

 

ნიკოლოზ ბარათაშვილის უბნის მაჟორიტარი წევრი

 

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

17

 

გიორგი ჭანტურია

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

18

ზურაბ ბერიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

 

19

ალექსანდრე ბერიძე

ფრაქციის "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

 

"ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"

 

 

20

 

ნანა შატბერაშვილი

 

ფრაქციის "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარის მოადგილე

 

 

პროპორციული წესით

 

"ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"

21

 

გურამ ლაცაბიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 

"ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"

 

 

22

 

მამუკა აბულაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

 

 

23

 

კობა ლომიძე

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 

,,ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

 

24

 

 

დავითი კაპანაძე

 

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 

 

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

 

25

 

კობა ჩალაძე

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 

,,შალვა ნათელაშვილი – საქართველოს ლეიბორისტული პარტია’’