ფოთის მუნიციპალიტეტი

 

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

 1

 

ირაკლი კაკულია

 

 საკრებულოს თავმჯდომარე

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

2

 

   აკაკი დარჯანია

 

 საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

3

 

თამარ თოფურია

 

საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

4

  
ნინო ბაკურაძე 

 

საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

5

 ხვიჩა ცხვიტარია 

 საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

6

 ზურაბი ჩაჩუა

 საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

7

 ჯემალ მიგინეიშვილი

 საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 8

 ბაქარი ერაგია

 

საკრებულოს წევრი

 

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

9

დავით ესებუა

საკრებულოს წევრი

 კუნძულის დასახლების მაჟორითარი წევრი

 

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’ 

10

აპალონ ბჟალავა

საკრებულოს წევრი

კუნძულის დასახლების მაჟორითარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

11

თორნიკე შონია

  საკრებულოს წევრი

 კუნძულის დასახლების მაჟორითარი წევრი

 

  ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

12

დავით კვიციანი

საკრებულოს წევრი

 ცენტრის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

13

ოლეგ ნაჭყებია

 საკრებულოს წევრი

 ცენტრის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

14

ბექა მაჭარაძე

საკრებულოს წევრი

 მალთაყვის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

15

ზვიად დგებუაძე

საკრებულოს წევრი

 მალთაყვის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

16

თორნიკე კირთაძე

საკრებულოს წევრი

 მალთაყვის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’ 

17

მალხაზ ფოჩხუა

საკრებულოს წევრი

ნაბადის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

  

18

სამსონ კუტალია

საკრებულოს წევრი

 ნაბადის დასახლების   მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 19

 დათო ხომერიკი

 საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

 ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა'' 

20

დარეჯან ცხვიტარია

საკრებულოს წევრი


პროპორციული წესით

 

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა''

21

 ვახტანგ დარცმელიძე

 

საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

22


ოთარ ხარჩილავა

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო'' 

23

 

მაია ჩხარტიშვილი

 

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი'' 

24

მამუკა ხორავა

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

 ,,შალვა ნათელაშვილი – საქართველოს ლეიბორისტული პარტია'' 

25

იაგორ თავართქილაძე

საკრებულოს წევრი

 პროპორციული წესით

 ,,შენების მოძრაობა’’