ქუთაისის მუნიციპალიტეტი

 

 

N

 

სახელი, გვარი

 

თანამდებობა

 

 

საარჩევნო ფორმა

 

 

 


წარმდგენი პოლიტიკური
პარტია

 

 

1

 

ნიკოლოზ ლატარია

 

 საკრებულოს თავმჯდომარე

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

ირაკლი შენგელია

 საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

3

 რამაზი ჩხიკვაძე

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

4

მარეხ ნიჟარაძე

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო“ - თავმჯდომარე

საფიჩხიის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

5

კახაბერ ბოჭორიშვილი

საფინანსო საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

ნიკეას დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

6

 

გიორგი ჭეიშვილი

ეკონომიკის , ქონების მართვისა და საქალაქო მეურნეობის კომისიის თავმჯდომარე

ქალაქ-მუზეუმის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 7

ოთარ ლორთქიფანიძე

კულტურის, განათლების, ახალგაზრდული საქმის და სპორტის კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

8

ვლასი გარდაფხაძე

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

  ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 9

მერაბ კვიცარიძე

საკრებულოს წევრი

ავტოქარხნის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

10

იმედა საღინაძე

საკრებულოს წევრი

ავტომშენებლის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

11

მაია სიმსონიძე

საკრებულოს წევრი

გამარჯვების დასახლების მაჟორიტარი წევრი

  ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

12

ამირან კოპალეიშვილი

საკრებულოს წევრი

უქიმერიონის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

13

ელეონორა არჩაია

საკრებულოს წევრი

კახიანოურის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

14

ნიკოლოზ ჩეჩელაშვილი

საკრებულოს წევრი

ძელქვიანის დასახლების მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

15

მამუკა რიჟამაძე

საკრებულოს წევრი

სულხან-საბა ვაკისუბნის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

16

ნანა კოსტავა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

17

დავით წულეისკირი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’ 

  

 18

ლაშა გვენეტაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

  ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 19

ალექსანდრე ახალაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 20

გრიგოლ შუშანია

ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’- თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 21

გიორგი უკლება

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 

22

ვლადიმერ კლდიაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

 ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 23

ბესიკ ბრეგაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

 ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა’’

 24

დავით გოგისვანიძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

 ..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

 

25

მერაბ მეშველიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

 ..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’