თბილისის მუნიციპალიტეტი

N

სახელი, გვარი

თანამდებობა

 

საარჩევნო ფორმა

 

წარმდგენი პოლიტიკური პარტია

 

1

 

გიორგი ტყემალაძე

 

საკრებულოს თავმჯდომარე

 

 

სამგორის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

2

 

გიორგი ახვლედიანი

 

 

საკრებულოს თავმჯდომარის პირველი მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

3

 

მარიკა დარჩია

 

 

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

4

 

 

დავით უჯმაჯურიძე

 

 

საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

5

 

ბექა დავითულიანი

 

 

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

6

ვახტანგ შაქარიშვილი

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ თავმჯდომარის მოადგილე

 

საბურთალოს რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

7

გიორგი მუსხელიშვილი

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ თავმჯდომარის მოადგილე

 

ვაკის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

8

ჯაბა ჯიშკარიანი

 

ფრაქციის ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ თავმჯდომარის მოადგილე

 

მთაწმინდის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 9

 

თინათინ ნიბლოშვილი

 

 სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისიის თავმჯდომარე

 პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

10

ირაკლი ზარქუა

ქონების მართვის და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

11

ლევან ჟორჟოლიანი

 

იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

12

თამარ ტალიაშვილი

განათლებისა და კულტურის კომისიის თავმჯდომარე

 ნაძალადევის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 ,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

13

რამინა ბერაძე

 

სარევიზიო კომისიის თავმჯდომარე

 

 

ჩუღურეთის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

14

ოთარ გრიგოლია

 

ეკონომიკური განვითარების, საინვესტიციო პოლიტიკისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კომისიის თავმჯდომარე

 

გლდანის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

15

გიორგი ბირბიჩაძე

ჯანმრთელობის დაცვის 
და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ვაკის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 16

რევაზ სოხაძე

ურბანული დაგეგმარებისა 
და საქალაქო მეურნეობის კომისიის თავმჯდომარე

 

სამგორის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

17

თევდორე ისაკაძე

სატრანსპორტო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

18

ერეკლე კუხიანიძე

გარემოს დაცვის კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 19

გიორგი ჩაკვეტაძე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

20

დავით უთმელიძე

ფრაქციის "ქართული ოცნება- კონსერვატორები" თავმჯდომარე

 

საბურთალოს რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

21

ანა ლაშხი

თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისიის თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

22

ვლადიმერ ძნელაძე

ფრაქცია "ქართული ოცნება - მრეწველები" თავმჯდომარე

 

დიდუბის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 23

ლევან ჯაფარიძე

საკრებულოს წევრი

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

24

ავთანდილ ცინცაძე

საკრებულოს წევრი

 საბურთალოს რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

25

ილია ჯიშკარიანი

საკრებულოს წევრი

ისნის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

26

ლევან დავითაშვილი

საკრებულოს წევრი

ისნის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

27

ნინო ლაცაბიძე

საკრებულოს წევრი

 ისნის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 28

გიორგი დოხტურიშვილი

საკრებულოს წევრი

 სამგორის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

29

თარაშ შურღაია

საკრებულოს წევრი

 

დიდუბის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

30

დავით ჭელიძე

საკრებულოს წევრი

ნაძალადევის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

31

მიხეილ ამაშუკელი

საკრებულოს წევრი

ნაძალადევის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

32

ქეთევან ჯოხაძე

ფრაქციის "ქართული ოცნება-კონსერვატორები" თავმჯდომარის მოადგილე

 

გლდანის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

33

ალექსანდრე ხუჯაძე

საკრებულოს წევრი

ნაძალადევის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

34

ქეთევან მამულაშვილი

საკრებულოს წევრი

სამგორის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

35

შალვა ოგბაიძე

საკრებულოს წევრი

გლდანის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

36

გულია გოცირიძე

საკრებულოს წევრი

გლდანის რაიონის მაჟორიტარი წევრი

 

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

37

ლევან დარახველიძე

ფრაქციის "ქართული ოცნება-მრეწველები" თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

38

დავით რურუა

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

39

ლევან არველაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

,,ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო’’

 

40

ირაკლი ნადირაძე

ფრაქციის "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" თავმჯდომარე

 

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

41

მარინა დათუკიშვილი

ფრაქციის „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ თავმჯდომარის მოადგილე

 

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

42

ლევან ხაბეიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

43

ლილე ლიპარტელიანი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული წესით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

44

ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“

 

45

გიორგი გაბაშვილი

ფრაქციის "ევროპული საქართველო-თბილისი" თავმჯდომარე

 

პროპორციული სიით

..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

46

დავით ჟღენტი

ფრაქციის “ევროპული საქართველო-თბილისი“ თავმჯდომარის მოადგილე

პროპორციული სიით

..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

47

ელენე ოზაშვილი

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

..ბაქრაძე, უგულავა – ევროპული საქართველო’’

48

გოჩა თევდორაძე

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

,,დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’

 

49

ფრიდონ ინჯია

საკრებულოს წევრი

პროპორციული სიით

..დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი’’